.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632

    Какво ми е ?

    Здравейте знам, че това, което ще ви разкажа ще ви звучи тъпо и смешно, но моля ви за съвети, а не да коментирате постъпката ми !!!
    Днес една приятелка имаше рожден ден и бяхме общо три момичета и си говорихме и едното момиче- Глория сподели , че била гледала по ТВ как да припаднеш и каза, че с класа си тия дни го били изпробвали и било яко. И аз също го пробвах няколко пъти. То трябва да си наведеш главата между краката и да дишаш дълбоко 20 сек някъде, след това се изправяш запушваш си устата с пръст и се опитваш да издишаш въздуха през устата, но не го издишваш и след това сякаш припадаш за около секунда две. И после се чувстваш леко замаян . Аз го направих няколко пъти 3-4 и от преди малко като се прибрах се чувствам леко замяна и ми се гади леко и ме боли главата. И не знам дали е нещо сериозно или просто се е получило от това, което правих и се притеснявам, затова реших да се допитам до вас ! Затова ви моля да ми дадете мненията и моля без да коментирате колко тъпа е била постъпката ми, сега осъзнавам, че е било доста глупаво от моя страна !!!
    Вярвай в мечтите си !

  2. #2
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    като правиш глупости......

  3. #3
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632
    знам че правих глупост и питам дали трябва да се притеснявам сега
    Вярвай в мечтите си !

  4. #4
    Просто не го прави повече и се надявам да нямаш проблеми.

  5. #5
    Просто последици от това което си правила. Не се притеснявай! И ПОВЕЧЕ НЕ ПРАВИ ГЛУПОСТИ!

  6. #6
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    само един въпрос - защо? що пък точно искате да припадате не мога да разбера... и не е яко ако това си мислите.. или ако попаднете на стълби хич не е яко... лапешка работа

  7. #7
    Голям фен Аватара на shaunaa
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    632
    НЕ съм го правила, защото съм мислела, че е яко просто исках да видя какво е !
    Вярвай в мечтите си !

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от shaunaa Виж мнението
    НЕ съм го правила, защото съм мислела, че е яко просто исках да видя какво е !
    да... същата работа.. пак е детинско ... казали са ти че е яко и веднага да пробваш - същото е... нищо ти няма дишай

  9. #9
    Паднало ти е кръвнот,пий кафе и кола,яж шоколад и ще ти мине (да си знеш за следващия път)...... И недей да вършиш глупости.....

  10. #10
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    недей повече да пробваш такива неща.....зщаото някой неща които изглеждат съвсем безобидно всъщтност с амн опасни

  11. #11
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Оф, кви са тия простотии дето ги правите?Не го прави повече.

  12. #12
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Всичко е заради опитите да припадаш Aко не продължи още дълго - няма поводи за притеснение
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  13. #13
    Това, което си получила се нарича колапс. "Какво означава?" - Означава, че мозъкът ти е останал за достатъчно кратко време без кислород, та чак да се замаеш. "Как се е получило път това?" - След като 20 сек или повече не си дишала нормално (а организма ти е свикнал на определен начин на дишане - ако щеш му викай и настроен да дишаш на определена честота", с "разстроена" честота, си подложила мозъка си на кислороден излишък. Всичко това е било компенсирано от ускорена функция на сърцетоти (демек почнало е да бие повече), но в момента, в който си се изправила - земното претегляне е станало с няколко единици по-високо (заради ръстта и височината, на която се издигаш - физика), от там сърцето ти не е могло да компенсира тази бърза промяна и ново натоварване - и ти се е завило свят, заради недостиг на кислород, или колапс, както се казва.

    Приятелски съвет - не си играй повече с тези неща! Първо не знаеш дали сърцето ти е на 100% в ред. Второ не знаеш, дали няма да активираш някое друго заболяване в мозъка си, което само седи и чака момент на кислороден недоимък!

    Поздрави ...

  14. #14
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Падало ти е кръвното, хапни малко шоколад или пий малко кола . След това напиши на едни лист 100 аз съм пълен глупак ..И си готова
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  15. #15
    marinkaaa
    Guest
    Аз лично не виждам нищо яко в това да припадаш по-добре повече не го прави има хора които се мъчат да спрат да припадат,а вие правите точно обратното наистина не ви рaзбирам

  16. #16
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Ще ти мине споко. Гадене, замаяност и болка на глава се дължи на недостиг на кислород.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  17. #17
    Нищо ти няма. Ако не повтаряш това, ще оживееш. Ако продължиш и се окаже, че имаш кръвоносен съд в мозъка, който е с по-слаба стена, може да получиш и аневризма (провери в Гугъл какво е това), което да ти докара... смърт, какво друго?
    Един приятел така падна преди да успеем да го хванем и си цепна главата. Оживя, но беше страшничко, когато получи гърч вследствие на падането. Внимавайте, деца!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си