.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Малко въпросчета относно хладното оръжие бокс

    Нямам 18 години и искам да ви питам какво може да стане ако полицай ме хване с бокс ? Позволено ли е носенето му от непълнолетен ? Става въпрос за нормален бокс без шипове ...

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Като да ти бият шамарите, да ти го конфискуват и да те водят при детска педагогическа стая ли? Макар и естествено, ако както си тръгнал да се правиш на интересен никой няма да те спре да си го носиш....

  3. #3
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    До какво водят игрите и филмите...

  4. #4
    Няма дори да се занимават с теб-взимат ти го,най-много да те питат от къде си го купил и да идат да лепнат глоба на магазинерите,затова,че са ти го продали...Като се страхуваш да носиш бокс вземи си нож ако толкова търсиш самозащита.
    Wisdom is not measured by age.As always life is part of something greater.Embrace balance and gain strength through self.Loneliness is only a challenge to test how strong you really are.

  5. #5
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Че бокса незаконен ли е за носене ? То е сякаш да си сложа ключодържателя на пръста и да удрям

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от studenta_97 Виж мнението
    Нямам 18 години и искам да ви питам какво може да стане ако полицай ме хване с бокс ? Позволено ли е носенето му от непълнолетен ? Става въпрос за нормален бокс без шипове ...
    Нямам идея има ли нещо в закона по тая линия, по мое време разнасяхме карабинери (такива, гарантирано не-алпинистки, тежки). Рисковете в тая работа са два - първо, да си потрошиш кокалчетата в собствения си дивайс, и второ, да ти го вземат и да те натупат с него. За проблеми с полицията не съм чувала (дори от хора, които си имаха проблеми с полицията). Но пък може нещата да са се изменили, кой го знае.

    Във всеки случаи законите са достъпни за четене свободно онлайн, така че приятно прекарване с четивото и внимавай да не ти се случи някоя нерегламентирана ситуация като гореописаните.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си