.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Red face Тъп въпрос

    Хей хора! Искам да ви питам нещо ... Вярно ли е ,че като си в цикъл не можеш да ходиш на църква? Знам ,че въпроса е малко тъп ... ама карай Мерси предварително

  2. #2
    Голям фен Аватара на Elli *
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    737
    Не мисля, че попа ще те проверява.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Kyisi
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    332
    Пълни глупости.

  4. #4
    Това за пръв път го чувам... защо пък да не можеш ? В крайна сметка няма да оставяш кървави следи след себе си ....

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Kyisi
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от kalzzz Виж мнението
    Това за пръв път го чувам... защо пък да не можеш ? В крайна сметка няма да оставяш кървави следи след себе си ....
    Пхахахахаха THIS ! Това са някакви глупости, ест че може да ходиш на църква докато си в цикъл. Вземи за пример монахините, те живеят в храмове, и на тях им идва, но си седят по цял ден там!

    П.п : Поздрав за авторката : Графа- Оставяш следи !!
    Последно редактирано от Kyisi : 12-24-2012 на 21:48

  6. #6
    Откъде ти хрумна?

  7. #7
    Ами няква приятелка ми обяснява и аз я изгледах странно и казах ,че тва не може да е истина и се хванахме на бас и ами печеля

  8. #8
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    Съжалявам,но донякъде приятелката ти е била права ...Доколкото разбрах,преди подобна постъпка е била смятана за грях.
    В крайна сметка,печелиш баса !

    http://www.pravoslavie.bg/%D0%9F%D1%...1%D1%82%D0%B0-

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    за съжаление системата на духовното/религиозното беззаконие налагаше сексуалното като грях в продължение на доста хилядолетия досега, като се започне от грехопадението чрез ева и адам и се стигне дори и до много съвременни вероизповедания, които продължаваха неправедната традиция, чието предание води началото си от дявола, според Писанието само през времето на старият завет официално е имало постановления против естествени сексуални неща, като с идването на Новият Завет те перманентно били анулирани официално, така че сега не би трябвало отново да има такива постановления, обаче множество съвременни вероизповедания/деноминации/секти продължиха да следват сатанинските предания, които (както казахме) ги има още от времената на старият завет, което разбира се не е по Волята на истинският Господ Бог

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Elli * Виж мнението
    Не мисля, че попа ще те проверява.
    Отде пък си толкова сигурна?! ;Д;Д

  11. #11
    Не може, наскоро даже четох някъде.. но, надали си толкова набожна!?

  12. #12
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Т`ва не го знаех.
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  13. #13
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Според мен са глупости.

  14. #14
    Епа ти нема да ходиш по без гащи, кой ще разбере

  15. #15
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от youonlyliveonce Виж мнението
    Епа ти нема да ходиш по без гащи, кой ще разбере
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  16. #16
    Съществува такова поверие, но едва ли някой го спазва.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си