- Форум
- По малко от всичко
- Информационни технологии
- Нова Видео Карта
Ами старата ми карта не е добра...Искам да си купувам нова.След празниците мисля да си купя някаква нова.Каква да си купя?ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е 1GB.Ето за кои игри искам:
Call of duty 2
Call of duty: Modern Warfare
DOOM
F.E.A.R
Serious Sam 2
FIFA 12
FIFA 13
PES 10 и др.
Знам, че не са кой знае какви игрите, но със старата не става...За процесора не ми обяснявайте, процесора ми е г/д силен и ще поддържа игрите със сигурност.Благодаря предварително за предложенията.
Първо, колко пари имаш и какви са ти останалите компоненти.
Бих ти препоръчал http://nikem-bg.net/computer-compone...B/picture.html
Don't hate the hacker,
hate the code!
Размера на паметта не е най-важното нещо в 1 видеокарта
С какъв слот си? Важно е процесора и видеото да се съгласуват добре, затова кажи къв ти е процесора, не е зле да споменеш и какво ти е захранването
А ако му остане време от писането на тия незначителни подробности да вземе да спомене и дъно.
П.П.
Intel Pentium E2200 Dual 2.2GHz е меко казано слаб процесор, а цената му от под 100лв го доказва.65 nm бяха на мода през 2005 година.
Никоя видеокарта не може да навакса тоя процесор, не си прави илюзии, че със скъпа ще стане.
Don't hate the hacker,
hate the code!
Май ти бях казал да не преекспонираш твоите желания върху другите. Това, че ти имаш слаба машина и смяташ подобен процесор за добър, не го прави такъв.
Където е 2005, там е и 2006 година.
В момента се ползват най вече 32nm, а Интел и 20nm. Къде ми го сравняваш тоя три пъти по-голям и десет пъти по-слаб.
papugai спри да спамиш обяснявай добре и пиши учтиво. Спри да се заяждаш !!!
-Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
-Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!
Понапани се още малко и взимай това http://nikem-bg.net/computer-compone...-512M-GD5-BULK процесора не е кой знае кво ,но тва е не гледай ,че 512мб ще ти вървят много повече игрите с тази от колкото с други 1гб в този ценови клас. Ето ти и друго предложение http://nikem-bg.net/computer-compone...70-1G-GD5-BULK пак е малко по - скъпо ,но за 20 лева няма какво да се стискаш щом ще искаш да играеш игри и не очаквай нещо много добро за тия пари ,но за тези игри който си изброил е екстра.![]()