.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    anonymous895156
    Guest

    Unhappy Червено небе над града ми всяка вечер

    Здравейте. От Димитровград съм и първото нещо, което ще кажа, е че не тролвам. Това, за което говоря, е реално.
    Тук от три месеца всяка вечер небето е ужасно. Има един оранжево-червеникъв цвят, който е просто отвратителен. Всеки път, когато си легна, стаята ми е полусветла!! През прозореца ми влиза такава оранжева светлина и се отбелязва в другия край на стаята ми. Ужасно е!! Аз нормално нощно небе не съм виждал от два месеца! Ще отбележа, че градски светлини нямат нищо общо, защото градът ми не е Лас Вегас. Мислех си, че проблемът е нещо в мен, но при почти всички, които попитах, е така. Съмнявам се в Неохим (завод за изкуствени химични торове), разположен в града. Онези умници имат навика да изпускат разни вещества от завода, заради това дишаме въздух, замърсен много над нормата.
    Въпросът ми е - имали ли сте подобен случай и на какво, според вас, може да се дължи това?

  2. #2
    Магнитна буря, извънземна инвазия...;Д Шегата настрана! Предполагам е от химическия завод, вземете мерки гражданите на града- съберете подписка, организирайте протест... Щот ще ви изтровят там.

  3. #3
    Фен Аватара на idontunderstand
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София
    Мнения
    117
    Предполагам,че е от завода..

  4. #4
    Смог се казва това.И при нас в Плевен е така.Смог е мъгла от химични частици и елементи,изхвърлени във въздуха от заводи и коли...Думата е английска (smog=smoke+fog),не е само при нас това,навсякъде го има,google it
    Wisdom is not measured by age.As always life is part of something greater.Embrace balance and gain strength through self.Loneliness is only a challenge to test how strong you really are.

  5. #5
    ivchodx
    Guest
    Аз съм от Добрич и това се случва често, но само през зимата и то не всяка вечер. Небето трябва да е ясно, времето да е студено и да има сняг, само тогава виждам небето червено. Ама мен това не ме притеснява

  6. #6
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Power resist activated!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си