.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: 3G?

  1. #1
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182

    3G?

    Такам не знам дали точно тук е мястото,но имам следния проблем - от няколко дни 3G интернета на телефона не ми работи.Звъня в глобул,постоянно ми казва,че всички линии са заети.Със Samsung Galaxy S+ съм.Някой ако има идея как да го оправя ще съм му адски благодарна!
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  2. #2
    Голям фен Аватара на asp1r1n94
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    София
    Мнения
    817
    След като ти изтекат MB на максимална скорост ти пращат едно съобщение обикновено с линк, отвори го и от там избери ,че искаш да продължиш на ниска скорост turbo.lp.globul.bg/ ,трябва да си в включено 3g

  3. #3
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Благодаря ти,но не е това.Просто изобщо не ми излиза,че имам 3G,а това с израсходените mb ми се е случвало и преди знам как да го оправя..
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  4. #4
    Голям фен Аватара на asp1r1n94
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    София
    Мнения
    817
    Питай в някой някой магазин на глобул или германус.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Ако си сменила местоположението си може там да нямат 3G

  6. #6
    Повече от фен Аватара на pepochko
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    302
    По колко МБ имаш на месец Влез в www.turbo.lp.globul.bg през телефона и там ще ти изпише колко МБ ти остават а ако ти остават 0 отдолу трябва да пише зареди още 100 МБ на цена 1 лв или продължи на ниска скорост .. поне при мен е така

  7. #7
    Не е проблема в изхабените MB-ти, поне при мен като изтекат MB-тите на бърза скорост и пак си остава 3G-то, просто е по-бавно. Изчакай след празниците и отиди до магазин на Глобул и питай там. Иначе може да си провериш настройките на телефона.
    Меню -> Настройки -> Мрежи и безж. връзка -> Мобилни мрежи -> Използване на 2G (ако има отметка, просто я махни).
    Ако ти е на английски телефона:
    Menu -> Settings -> Wireless and networks -> Mobile networks -> Use only 2G networks. А ако въобще не можеш да се свържеш с интернет, виж дали си отметнала Use packet data.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си