.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 110

Тема: Fat Burner

  1. #1
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502

    Fat Burner

    Искам да си взема фат бърнър но се чудя коя е най-добрата марка защото не искам някой некачествен фат бърнър.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Не ти трябва fat burner ..

  3. #3
    Не знам кой е най-добрият, но напоследък много хвалят "Man - Scorch". "DownloadVirus" като толкова ги разбираш кажи причината?

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Защото не знае от къде пикае от къде сере ,па бърнър ще ми взема.. Ето защо !! ЯСНО ЛИ ТИ Е СЕГА?
    Темите от стартъра са една след друга подчертаващи малкото му знания за тренировки и хр.режим ,к'ви бърнари к'ви 5 лева,че и 14 годишен..

  5. #5
    Само леко с болднатите буквички.. съдейки по профила му пише, чe е на 22г. това няма значение, ако е поне малко наясно с нещата не виждам къде е проблема..

  6. #6
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    На 16 съм-нещо в профила явно. Пробвах всичко. Абсолютно всичко. За 4 месеца свалих 4 кила като 2 си ги върнах. Може да не съм голям разбирач-признавам си не знам всичко-но пак си имам понятие за какво става въпрос. Сумати часове съм отделил да се информирам във bb-team по различни теми. Освен тоя фат бърнър ми остава само една 4 месечна тренировка insanity със супер строгия хранителен режим. По добре е да не взимам добавки, но като се знам какъв съм, пак нищо няма да сваля. Защо трябва да пишеш хейтърски коментари само не разбирам. Като знаем много неща в сферата на фитнеса дай да хейтваме другите защото знаят по малко от нас и искат помощ. -_-
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  7. #7
    Ти иначе колко кила си? ръст? отностно добавките хубаво е да се взима, но зависи каква.. ти искаш да чистиш или да каваш?
    Последно редактирано от rusinow : 12-29-2012 на 22:18

  8. #8
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Ами аз съм с доста кила над нормата и с голям процент подкожни мазнини. Тежа 98 кг, висок съм 1.70. Искам да изчистя мазнината. Трагичен е случая при мене ама се опитвам ако не да свалям поне да поддържам тия кила. Сега на 25 януари почвам яко кардио(рано е ама какво да се прави).
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Ето защо ти дадох такъв коментар,бил съм напълно прав !! 1.70 на 98 кг и искаш да вземаш бърнър.Я питай в бб-теам кажи това,дето каза тук,знаеш ли как ще ти сипят всички,така ще те нахранят,че повече няма да влезеш даже статии да четеш там,като почнат половината с иронични коментари,аз поне ти казах,че НЕ трябва да вземаш бърнър,ето че съм бил прав.Почни с режима по-добре и тренировките.Нещо правиш грешно,много е просто.. Този така строг хр.режим почни да пресмяташ калориите(то при теб не би трябвало да е нужно - имаш много да сваляш) ,но все пак.. Освен ако нямаш някакъв проблем с хормоните,че дори и да имаш,не е нормално да седиш така.

  10. #10
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Напълно разбирам че не е нормално това и ми е адски трудно да разбера как не свалям килограми ама. Кой хранителен режим предлагаш? НВД или РБД? Пробвах се да направя нещо с равномерно балансираната диета ама колкото и да пресмятам пари като няма пак трябва да ям помии. Има някакъв даден режим с тези тренировки ама отиди го спазвай. Трябва да се дава по 200-300 лева за храна на месец.
    Последно редактирано от maistorluk : 12-30-2012 на 10:43
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    150 лева стигат идеално ,без никакви добавки.. Пробвай 40 протеин 40 въглехидрат 20 мазнини ,надали можеш да сгрешиш така.. Тренирай си 5-6 пъти седмично нормално билдърската,па като искаш прави силови тренировки.

  12. #12
    Трудно ще станат нещата само с диети, недей да чакаш 25 януари.. почвай още от днес във вас. Ако имаш въже за скачане много ще е хубаво то е много хубаво кардио.

  13. #13
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    risinow - аз ходя редовно на фитнес. По 5 пъти в седмицата като съм си ги разпределил 3 тренировки с тежести и накрая 10-20 минути кардио и 2 тренировки които са изцяло кардио. Аз не се надявам само на диети защото съм минал през това и знам как на втората седмица след диетата ще си върна пак килограмите.
    DownloadVirus-трябва обаче така да си изчислявам всичко по грамажи, нали? Аз ще гледам да си направя меню като почна с инсанити на 25. Само да питам става ли да се намалят въглехидратите примерно? Не 40 а 30 някъде.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Става,ама няма смисъл при твоят случай.. После след някой друг месец можеш да ги намалиш на 30

  15. #15
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    А л-карнитина мога ли да го използвам. Има ли някакви странични ефекти от него. Сега се заемам да чета за л-карнитина.

    ПС: Също може ли да се използват л-карнитин и протеин едновременно? Л-карнитина за подобряване на изгарянето на мазнини и протеина за възстановяване и предпазване от загуба на МС? Без хейт моля ви!
    Последно редактирано от maistorluk : 01-03-2013 на 14:08
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    433
    Л-карнитина действа, обаче с плацебо ефект.

    Без хейт.

  17. #17
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Плацебо ефект? Поясни ми.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  18. #18
    Повече от фен Аватара на marrcandy
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    332
    1во диета редувай 5 дена ниски въглехидрати,1 ден високи и т.н.
    2ро вземи си фат бърнер не виждам нищо лошо в тях примерно UNIVERSAL Animal Cuts , mnogo e dobro
    3то прави супер серии и разкарай това глупаво кардио,от него не се отслабва.

  19. #19
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Да питам за л-карнитина когато се приема 3-4 седмици почва да не действа нали? След колко време долу горе почва пак да действа ако въобще почва някога?

    ПС: Също с какво мога да приемам л-карнитина защото ми се пада да го пия точно когато имам хранене. Ще има ли някакъв проблем да се взима преди или след хранене(не знам точно кога трябва, може и това да се поясни).
    Последно редактирано от maistorluk : 01-04-2013 на 23:03
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  20. #20
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Два цикъла с Animal Cuts, съобразяваш се с храненето и си ок! Остави го тоя какви ги приказва, кардиото е доста важно, гледай да е под формата на тичане, по-ефективно е от колелото.

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Карнитина е безопасен в определените дози,но също и толкова безполезен. Все още си мисля,че нямаш смисъл от бърнър..

  22. #22
    Фен Аватара на Kazeone
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    142
    Преди г/д година от 125кг станах към 85 за около 2-3 месеца. Не казвам, че е правилно отслабване, но така стана.Висок съм 1.93 и в момента съм около 90-95, но ходя на фитнес 4 пъти седмично от 6 месеца и съм качил мускулна маса.
    В момента няма никакъв смисъл да си купуваш бърнър, защото така или иначе можеш да свалиш 15 кг за месец без проблем.. Просто наблягай на кардиото - когато аз започнах да отслабвам, правех по 1 час сутрин и 1 час вечер, като преди това взимах по 1 таблетка L-карнитин, затова не съм съгласен, че е безполезен. Отново казвам, за момента няма смисъл от бърнър. А, и :
    Цитирай Първоначално написано от marrcandy Виж мнението
    1во диета редувай 5 дена ниски въглехидрати,1 ден високи и т.н.
    2ро вземи си фат бърнер не виждам нищо лошо в тях примерно UNIVERSAL Animal Cuts , mnogo e dobro
    3то прави супер серии и разкарай това глупаво кардио,от него не се отслабва.
    АХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХА ХАХАХХАХАХХАХА.С кардио се отслабва най-много, не знам как си се заблудил/а толкова.

    Когато настъпи момента за бърнър, се замисли за OxyElite Pro. Мисля, че е по-добър от Animal i SYNTRAX FYRE.
    А,и задължително мини на хранителен режим. Моя беше НВД (без сладко,тестяно,газирано,со ове и т.н.)

    П.С.: Не правех силови тренировки, докато свалях по много.

  23. #23
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Искам да попитам карнитина да го приемам ли в дните които не тренирам, защото когато го купих от магазина за добавки пича ми каза да го взимам 30 минути преди тренировка. Не каза нищо за дните в които няма да тренирам. На опаковката също пише че трябва да го приемам 30 минути преди тренировка или някакво друго физическо натоварване. Никъде не пише нищо за нетренировъчни дни.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  24. #24
    Повече от фен Аватара на marrcandy
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от Kazeone Виж мнението
    Преди г/д година от 125кг станах към 85 за около 2-3 месеца. Не казвам, че е правилно отслабване, но така стана.Висок съм 1.93 и в момента съм около 90-95, но ходя на фитнес 4 пъти седмично от 6 месеца и съм качил мускулна маса.
    В момента няма никакъв смисъл да си купуваш бърнър, защото така или иначе можеш да свалиш 15 кг за месец без проблем.. Просто наблягай на кардиото - когато аз започнах да отслабвам, правех по 1 час сутрин и 1 час вечер, като преди това взимах по 1 таблетка L-карнитин, затова не съм съгласен, че е безполезен. Отново казвам, за момента няма смисъл от бърнър. А, и :


    АХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХА ХАХАХХАХАХХАХА.С кардио се отслабва най-много, не знам как си се заблудил/а толкова.

    Когато настъпи момента за бърнър, се замисли за OxyElite Pro. Мисля, че е по-добър от Animal i SYNTRAX FYRE.
    А,и задължително мини на хранителен режим. Моя беше НВД (без сладко,тестяно,газирано,со ове и т.н.)

    П.С.: Не правех силови тренировки, докато свалях по много.
    Не съм се заблудилА , точно така си е. Ако тренираш с големи килограми,отслабваш,ако правиш бързи тренировки,говоря да гониш интензитет на тренировката,също махаш мазнини. Кардиото е за идиоти,които нямат работа. Мое мнение. И мога да ти кажа,че никога не съм правила кардио,а от 75 кг отидох на 58,а имам 14% мазнини в тялото и съм 170 висока. Кво ще ми кажеш сега а?

  25. #25
    Фен Аватара на Kazeone
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    142
    Цитирай Първоначално написано от maistorluk Виж мнението
    Искам да попитам карнитина да го приемам ли в дните които не тренирам, защото когато го купих от магазина за добавки пича ми каза да го взимам 30 минути преди тренировка. Не каза нищо за дните в които няма да тренирам. На опаковката също пише че трябва да го приемам 30 минути преди тренировка или някакво друго физическо натоварване. Никъде не пише нищо за нетренировъчни дни.
    Ако всеки ден имаш физическо натоварване (силова тренировка или кардио), взимай всеки ден. Ако няма да имаш никаква физ.активност, няма смисъл да приемаш карнитин.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си