Момковци имам супер дебилен въпрос, хейта е позволен, тролването също.

Значи.. операционната система е уин седмичка, браузъра по подразбиране е Хром версия 23.01.

Проблемацията е следната:

На рандом принцип когато отворя даден линк хрома крашва. И краша се случва в момента, в който страницата, се зареди напълно. Конкретен пример давам с ето този клип - http://www.youtube.com/watch?v=wn3xl...mB2js&index=16

В момента в който зареди страницата с клипа.. хрома крашва. Независимо от това как съм заредил клипа, дали директно от урл в адресбара, дали като пусна плейлиста и дойде ред на този клип. Дали ако напиша линк към самия клип бе да е обвързан с никакви плейлистове и подобни. Мистерията се задълбочава още повече когато добавя че всички други браузъри на компа крашват по същия начин на същия клип. (Опера 12, Лисица 10).

И това се случва с разни линкове, и не мога да намеря връзката между тях.

Питанката е на какво може да се дължи това.. и как да го избягвам? И къде под ягодите е логиката да пуска 10 клипа в тубата, а 11 забива?

Черпя бира за работещо решение.