.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Веждите ми

    И двете ми вежди са различни - едната е по-къса , другата по-дълга. Проблема е, че по-късата е адски рядка и самите косъмчета растат настрани и надолу вместо нагоре...точно така изглежда: http://www.wikihow.com/Image:Fill-in-Eyebrows-Intro.jpg , а аз искам да изглеждат така: http://4.bp.blogspot.com/-DIE647SaNt...00-600x400.jpg Едва едва расте и то до едно положение, при което не прилича на нищо . Нито мога да си направя хубава чупка, нито нищо...Минавам ги с молив отгоре, но все пак ми се иска да са по-гъсти и по-дълги. Кажете някакъв изпитан метод за сгъстяване, оправяне на дължината, и по-бързо порастване.
    Последно редактирано от qgodkaaa123 : 01-03-2013 на 22:15

  2. #2
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Остави ги да растат известно време.Не ги пипай изобщо.Чувала съм, че чесъна помага или пък да ги мажеш с някакви масла може би.Например бадемово.

  3. #3
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Пробвай с масло на Икаров.Казвали са ми и за топъл зехтин.И само едно мнение..веждите на Меган са мега яки,да..но това че на нея и стоят страхотно,не означава,че и на теб ще ти отиват.Иначе не си пипай веждите,остави ги да израстат и отиди на козметик,и се посъветвайте за формата им.
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  4. #4
    Да и аз съм чувала, че чесънът помага, но не знам как точно да го използвам
    teenems - ходила съм на козметик, по принцип мога да си ги правя и сама, но едната ми вежда расте като на първата снимка, а втората ми вежда си расте нормално, както на Меган. Не знам как козметикът ще ми помогне в случая...Трябва ми нещо за растеж.
    Последно редактирано от qgodkaaa123 : 01-03-2013 на 22:20

  5. #5
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Пробвай с Икаров,при мен е помагало и ако искаш разрови за това за зехтина,козметичка ми го е казвала.
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  6. #6
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Цитирай Първоначално написано от qgodkaaa123 Виж мнението
    Да и аз съм чувала, че чесънът помага, но не знам как точно да го използвам
    teenems - ходила съм на козметик, по принцип мога да си ги правя и сама, но едната ми вежда расте като на първата снимка, а втората ми вежда си расте нормално, както на Меган. Не знам как козметикът ще ми помогне в случая...Трябва ми нещо за растеж.
    Ако толкова се забелязва (защото така разбирам това, което си описала), аз лично бих си направила нормалната като по- рядката, след това ще ги оставя да растат едновременно. Поне да няма разлика..

  7. #7
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    И аз искам по-дебели и по гъсти. Козметичката ми каза всяка вечер да си ги мажа с рициново масло. Така около месец, два.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  8. #8
    Супер фен Аватара на wiiwa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 170
    Среши веждата нагоре и напръскай с лак
    Последно редактирано от wiiwa : 01-04-2013 на 12:16

  9. #9
    Супер фен Аватара на wiiwa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 170
    Сега сериозно - мажи ги или със Стимулната на Икаров или с бадемово/рициново масло. А за растежа не знам. Може би ако слагаш молив няма да си личи ?

  10. #10
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Аз много искам да пробвам с чесъна, но ме е страх, че после дълго време ще мириша.

  11. #11
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    и аз така хахахахахах

  12. #12
    Повече от фен Аватара на sexy15
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    355
    Мойте бяха рядки и 2-те, обръснах ги и сега нямам този проблем
    Сега съм с подобни http://www.biriyilik.com/wp-content/...cep-ivedik.jpg

  13. #13
    Супер фен Аватара на 4o4ina
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 276
    Еми и аз искам вежди като на Меган,ама няма!

  14. #14
    Пробвай с рициново масло И запълвай със матови кафяви сенки, изглежда много по-естествено от молив
    "Ако успееш да прекараш един съвършено безцелен следобед, по съвършено безцелен начин, значи си се научил да живееш!"

  15. #15
    А, и изобщо недей да се тормозиш, че на тая кифла Маган и били толко яки - и те са сресани и нарисувани супер много, ако си махне камуфлажа едва ли изглеждат по-добре от твоите
    "Ако успееш да прекараш един съвършено безцелен следобед, по съвършено безцелен начин, значи си се научил да живееш!"

  16. #16
    Стимулант за коса на Икаров ли трябва да си купя? Сори за тъпия въпрос и от кое сте по-доволни от маслото на икаров или рициново?

  17. #17
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Козметичка ,или майка ти да ти ги оправи.Остави ги малко да се оправят и тогава дай да ти ги оправят..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си