.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Проблем

  1. #1

    Проблем

    От известно време има кръв в изпражненията ми- яркочервена, понякога има малко съсиреци, често кръвотечението е доста. Чувствам лека болка само докато съм в тоалетната, след това няма такава. Четох, че е нормално това да се случва понякога, но при мен става редовно. Какво се прави в такива случаи ? Къде да потърся помощ и каква точно да е тя ? Благодаря предварително.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от GerichkaaA Виж мнението
    От известно време има кръв в изпражненията ми- яркочервена, понякога има малко съсиреци, често кръвотечението е доста. Чувствам лека болка само докато съм в тоалетната, след това няма такава. Четох, че е нормално това да се случва понякога, но при мен става редовно. Какво се прави в такива случаи ? Къде да потърся помощ и каква точно да е тя ? Благодаря предварително.
    Еми, отиди при личния лекар и му кажи да ти даде направление и да те прати при специалист.

  3. #3
    Това състояние въобще не е нормално. Наличието на кръв може да се дължи в резултат от много причини. Трябва незабавно да се консултираш с лекар. Ето повече информация за тези симптоми: http://medpedia.framar.bg/%D1%81%D0%...BD%D0%B8%D1%8F

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си