.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Question Ям ужасно много?!

    От няколко дена имам ужасно голям апетит. И ям и още ми се яде. Това нормално ли е?
    Днеска примерно съм изяла 3 парчета торта, 2 мекици, една салата от краставици, паниран кашкавал, палачинка, 3 парчета руло стефани и картофено пюре. Това за цял ден общо. И сега още съм гладна.
    Последно редактирано от airpump : 01-11-2013 на 20:24

  2. #2
    Не е нормално. И не е хубаво да ти става навик. Трябва винаги да ставаш леко гладен/гладна от масата.
    Не вярвам да е чак толкова силен апетита, че задължително да ядеш, но може и да греша..

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от blashit Виж мнението
    Не е нормално. И не е хубаво да ти става навик. Трябва винаги да ставаш леко гладен/гладна от масата.
    Не вярвам да е чак толкова силен апетита, че задължително да ядеш, но може и да греша..
    Как да не е нормално? Не си запознат с женските проблеми. Разбира се, че е нормално... почти всички момичета са така, включително и аз, преди да им дойде или след това. Не се притеснявай, ще ти мине гладът!

  4. #4
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Нормално е. Тийнейджъри сме ;Р

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  5. #5
    Супер фен Аватара на Whyniser
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Благоевград
    Мнения
    1 341
    Съвсем си е нормално. Да , мъж съм , но за вечеря 3 суджука , 1 тиган пържени картофи , шопска салата , половин хляб и след 30 минути пак ми се ядеше ..
    Все същия ™G-Baby™

    Лудият се оплаква,
    че хората не го познават,
    а мъдрецът —
    че не познава хората.


    House M.D.
    -Sometimes we can't see why normal isn't normal.

  6. #6
    Нормално е. И да не е заради цикъла... всеки има някви "гладни дни". И аз понякога може почти да не ям, друг път ми се иска да изям и слон.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Muaythaifighter
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    387
    Цитирай Първоначално написано от airpump Виж мнението
    От няколко дена имам ужасно голям апетит. И ям и още ми се яде. Това нормално ли е?
    Днеска примерно съм изяла 3 парчета торта, 2 мекици, една салата от краставици, паниран кашкавал, палачинка, 3 парчета руло стефани и картофено пюре. Това за цял ден общо. И сега още съм гладна.
    ммм аз ям 1кг месо на ден , ся като започнах 1вия цикъл, ям по 1,5кг на ден , просто оргнаизма усвоява повече

  8. #8
    Ти на тва ако му викаш много ядене! Аз мога тва наведнъж да го изям и пак да съм гладна. Нищо няма да ти стане-най-много да надебелееш.

  9. #9
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от ImmortalSportFreak Виж мнението
    Нормално е. Тийнейджъри сме ;Р
    Дам.Аз даже понякога ям много повече.

  10. #10
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Диета!

  11. #11
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от pepa97 Виж мнението
    Диета!
    Анорексия!
    Иначе яж колкото ти се яде, ако спортуваш нещо или ходиш пеша, ще изгаряш излишното и толкова. Няма смисъл да се притесняваш, че ядеш твърде много и да си е*аваш душицата с диети и ограничения. Всеки има нужда от различно количество храна, съответно и енергия. Може да е "гладен ден", може да си под стрес...

  12. #12
    Голям фен Аватара на Eskapel4o
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    680
    Ако растеж е нормално , и аз съм бил така , щом ти се яде яж , то после ще се намали апетита .

  13. #13
    Опитай се когато си гладна да хапваш нещо не толкова калорично. Това ще засити временно глада ти и няма да натовари толкова храносмилателната система. Освен това ще приемеш много по-малко калории.

  14. #14
    Ако правиш секс, може да си бременна. Ако не - може да е от пубертета и да е хормонално. Ако продължи - отиди на лекар.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си