.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Добър ли е интернета на виваком?

    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Мега фен Аватара на DaNGeRousLy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    11 759
    До колкото съм чувал е бавен, но стабилен
    като при близу е бърз, но често се губи

  3. #3
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    На телефона ми е вивакомски, ама хич не съм доволен. В почти никакви сайтове не може да влезе ...

  4. #4
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Не знам в какви пещери живеете :Д
    Откакто имам компютър/лаптоп съм с тях. Еми, идвали са да го оправят не повече от 3 пъти. Ако спре (2-3 пъти в годината), почти веднага идва.
    Въобще не мога да се оплача аз.
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  5. #5
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Максимална скорост на интернет услугата 10 Mbps
    Бягай надалеч!!!!!!!!
    До миналата година преди Коледа бях на тях. След като прекратих договора и платих за последния месец, направо ташак си направиха и беше непоносим, като спираше по 20-30 пъти на ден, особено ако теглех нещо. Принципно не бях доволна ВЪОБЩЕ от тях. Теглех с 1.6mb/s максимум и то точно тогава най-много ми падаше нета. Общо взето 2-3 години бях на тях и супер много им се нервех на услугите. А когато имах някакъв проблем и звънях на 123 ония не знаеха и от какво може да е проблема, правеха се на ощипани или просто не бяха компетентни. Имаме близък семеен приятел, който работи във вивакома и даже той идва да сменя кабелите и пак беше същата работа. Тъй че виваком видиш ли - БЯГАЙ.

    Сега съм на Оптиспринт с 50 мегабита и е адски бърз. Няма никакви проблеми, не пада, тегля с по 6-7мб/s и всичко си е точно.
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    ох... и аз сега съм на оптиспринт, ама майка ми иска тоя пакет на виваком..
    Аз не тегля кой знае колко и кой знае какво, искам само да не ми зарежда една страница 9 дена, 8 часа и да не спира.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  7. #7
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Спомням си, като бях малка и ми взеха първия компютър, трафика на интернета беше ограничен.
    Надминаваш някакви GB-ти и те рязват.
    Ама то тогава имаше 5 български сайта на кръст - abv, kefche, data и някакви новинарски.Пък аз си ползвах нета предимно за mIRC. Ехеее..още нямаше и скайп даже.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от DaNGeRousLy Виж мнението
    като при близу е бърз, но често се губи
    аз съм на близу и нета ми е добре, мноооого рядко се губи, преди наистина имаше дертове

    цфрова тв, нет и дом. тел са ми 18 лв на месец
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  9. #9
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Не сменяй Оптиспринта. Супер добра оферта си е(освен, ако не си на офертата на най-ниската цена(12-14лв~ не помня колко беше), тогава си прецакан яко). Аз вече съм с него от ~6 години(не помня дали името му беше същото като го слагах, ама си е все същия нет) и не се оплаквам изобщо. Спира само зимата, ако нещо жиците се бъгнат от студа или при наистина силна буря. Други проблеми не съм имала. И ако нещо ми се наложи да се оправя, даже и да не е свързано с интернета, веднага ми го поправят. Още като не можех да преинсталитам PC-та и що за "животно" са драйвърите, всичко това ми ги правеха хората от там.
    А за виваком и тия операторските интернети съм чувала само лоши отзиви. Никой не е доволен и гледат по най-бързия начин да се оттърват от тях. За Networx съм чувала добри отзиви, но аз не съм ползвала техен интернет и не знам нищо за тях като цяло.
    *сън*

  10. #10
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Много бавно зарежда като включа рутера, и ми прекъсва по 2-3 пъти на ден и докато зареди.. други оплаквания нямам.

  11. #11
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Хора, ползвайте за интернет само доставчици, които се занимават само в тази насока.
    Такива дето хем са кабелни оператори, хем мобилни, хем нз си кво - ше им лапате чурята, като има аварийка.
    Пък и като тръгнете да сваляте филмчета, пак чуря ше лапате.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от ilovedeath Виж мнението
    Много бавно зарежда като включа рутера, и ми прекъсва по 2-3 пъти на ден и докато зареди.. други оплаквания нямам.
    а, само толкова викаш.. ^^
    Като почне да ти краде от хладилника тогава става страшно! ^^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  13. #13
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ИНтернетът ти е по-бавен от тоя на телефона ми.

    Каналите на телевизията - я има романтика, някви арабски и планета - я не. От българските няма да ги има готините.

    А телефоните - нищо минути, нито неограничени в мрежата на виваком, нито много към други мобилни оператори. Общо взето е бъгава работа.

    Трябва ли ви домашен телефон? Само заради телевизията ли ше го сменяш>

  14. #14
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Булсата си е най-оферта. Ако говорим за пари - не знам, обаче телевизията плюс нета ми е максимум 35лв.
    Виваком и близу могат да се захапят отзад заради, това което булсата предлага, обаче сега като БТВ-то се направиха на ощипани госпожици половината пенсионери, та даже и вашите майки ще отидат да си сменят доставчика щото не могли да си гледат сериалите и новините.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от machoka Виж мнението
    Само заради телевизията ли ше го сменяш>
    май да -.-
    Щото щяла да става цифрова и трябвало да се сменят нам си к'ви устройства, пък и било по евтино, както казах..

    абе на мама глупоститее..
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  16. #16
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Ъ, БТВ-то могат да го гледат, като си изключат кабела за доставчика.
    БТВ се хваща в цяла България и без тия Булсаткоми, Виватели и т.н.
    Освен това, ако имаш хубав интернет и през него ще можеш да си го пускаш.
    Това е най-малкия проблем.
    *сън*

  17. #17
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Кой е умрял да гледа тая лайнарщина, ака БТВ? :Д
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  18. #18
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Кой въобще е умрял да гледа телевизия? Или пък да говори по домашния телефон. На нашия домашен само дядо звъни и тук-там някой друг за рожден ден а-у, ама нищо повече. Мише, не си сменяй интернета, само това ще ти кажа. Кажи на майка ти да не им се връзва на скапаните оферти, щото ще съжалявате дълбоко. ;d


    ПП: Бах ти иронията.. :d току що някой звънна на домашния, но аз както винаги не вдигнах.
    Последно редактирано от elito0o0o0 : 01-15-2013 на 11:52
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си