.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Повече от фен Аватара на raror
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Разлог
    Мнения
    352

    Татус на 13?

    Чудя се дали да си направя татус на ръката, да е най-много 10х10см. с растителни пигменти та се чудя дали има някаква опасност за организма на тая възраст?

    Моля, не се отклонявайте от темата...!
    SKYPE: raror- [ss тIrЭт0]

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Изчакай! То, че не влияе положително на организма е ясно, не знам дали е по-вредно, ама и без това няма смисъл.
    Когато пораснеш и съответно наедрееш, татуса ще заприлича на някаква драсканица.

  3. #3
    На 13??? What the hell is this shit?!

    ♫ Time is a valuable thing,watch it fly by as the pendulum swings!
    Watch it count down to the end of the day,the clock ticks life away...It's so unreal! ♪

    - http://www.youtube.com/watch?v=n_dBtJme_j4 - 13 August 2010 <3

  4. #4
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Познавам момичета, които се татуираха на по 13 и нищо им нямаше, нооо все пак при всеки е индивидуално, така че аз на 100% не мога да ти кажа дали е опасно, или не ;д.
    http://ask.fm/iwwkaa

  5. #5
    Голям фен Аватара на Slobbery
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    617
    След 2 години ще съжаляваш,ще имаш различни интересии...живия пример е с една бивша съученичка.. татуира си Metallica на кръста...а сега случа коренно различна музика и се чуди как да го скрие..

    ~

  6. #6
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Не бързай толкова,изчакай поне още 2-3 години Не толкова до това,че може да ти се случи нещо,а до това че си още малка,вкусовете ти бързо се променят и най-вероятно след време ще съжаляваш.Да не говорим че на ръката ще остане видимо...изчакай малко да се сблъскаш с истинския свят да видиш,че не всеки приема татуси на ръката Аз имам татус на ръката и знам как това понякога води до негативизъм у хората.Не са ме взимали на работа заради това,дори и че реално не се виждаше като съм с пуснати ръкави..
    >>DjBelev<<

  7. #7
    Голям фен Аватара на Eskapel4o
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    680
    Цитирай Първоначално написано от Sc0RcH Виж мнението
    На 13??? What the hell is this shit?!
    http://images.wikia.com/dragonball/i...et_anymore.jpg

  8. #8
    Започни с пиърсинг. Можеш да го махнеш по всяко време, а татуса не. От друга страна - сега си на 13. След време ще си на друг акъл, няма да искаш татус или този, който си си направил сега няма да ти харесва. Можеш да го заличиш, но не мисля, че това е вариант все пак... Освен това трябва да имаш предвид и факта, че тялото ти расте все още. Съответно кожата се разширява. Татуса ще се разкриви и дори може да стане безформен. За растителните пигменти незнам до колко са безвредни... Реално и кислорода, който дишаме окислява клетките ни и това ги убива => вреден е. Винаги обаче съществува реална опасност да ти лепнат хепатит. Не от мастилото, а от не добре дезинфекцирани игли и др... Изчакай!

  9. #9
    И според мен е по-добре да изчакаш.
    Защо не си направиш временна?
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  10. #10
    ако си в направиш сега на тази възраст след време може да съжаляваш като станеш на 18 и искаш да кандидатстваш има някои университета които няма те приемат пък и на тая възраст .... |-(

  11. #11
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Малко ми се струва раничко. Почакай до 18-19-20 години. Едно че няма да растеш/наедряваш повече, второ че ще си на светлинни години от 13 годишната ти и нейните интереси.

  12. #12
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Първият татус си го направих с огромно значение за мен. Просто стана нещо, което исках да овековеча. И да ми се беше случило на 13, и на 23, щях да си го направя татуса. И дори смисъл да не остане вечен, просто искам винаги да помня това нещо. Та не мисля, че годините са от особено значение, всеки сам си решава - правиш си го да си го гледаш ти, не другите. Повечето дори няма да знаят, че го имаш, пък и какво им дреме, той си е за теб.

  13. #13
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Slobbery Виж мнението
    След 2 години ще съжаляваш,ще имаш различни интереси.
    Да!И според мен изчакай.

  14. #14
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    застреляй се, келеш

  15. #15
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от Mladenoff Виж мнението
    застреляй се, келеш
    голям си умник

  16. #16
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от Slobbery Виж мнението
    След 2 години ще съжаляваш,ще имаш различни интересии...живия пример е с една бивша съученичка.. татуира си Metallica на кръста...а сега случа коренно различна музика и се чуди как да го скрие..
    Тая е за пребиванье с камани. Metallica не се крие!
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  17. #17
    Не си бутай химии в тялото! За какво ти е плюнка 10 см. на ръката? Хората ще мислят че е мръсно а не татус

  18. #18
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Преди много дълги години, бях в Турция, там си направих подобна "татуировка", уж всичко беше ок докато не се възпали и не стана мазало, след което още поне 5-6 години си носих плътен белег с формата на татуировката. Та на 13 кожата още ти е чувствителна не мисля че е удачно като цяло, но не е казано че ще ти стане нещо.

  19. #19
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    Първият татус си го направих с огромно значение за мен. Просто стана нещо, което исках да овековеча. И да ми се беше случило на 13, и на 23, щях да си го направя татуса. И дори смисъл да не остане вечен, просто искам винаги да помня това нещо. Та не мисля, че годините са от особено значение, всеки сам си решава - правиш си го да си го гледаш ти, не другите. Повечето дори няма да знаят, че го имаш, пък и какво им дреме, той си е за теб.
    Не е въпроса до другите, а до нея. Ако просто иска няква рисунчица, която ще избере от каталог и няма никакъв смисъл, файда да и се радва и след 10 години. :д

  20. #20
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    А ако напише примерно "Иван" - името на починалия и' баща от преди три месеца, кво прайм?
    Айде нямате право да гледате в чуждите купички и да съдите. Тва че тя не е сигурна и пита по форуми е друг въпрос.
    Щото татус може и някой на 12 да си направи и някой на 82, всеки си има глава на раменете и да си преценя сам за себе си.

  21. #21
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Никъде не съм казала, че е грешка да пише името на някого важен за нея или рисунка на нещо важно. Тя пита дали да си прави татус на 13, щом пита - има съмнение, следователно е най-добре да почака, да доизмисли идеята и тогава да драска.

  22. #22
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss Виж мнението
    А ако напише примерно "Иван" - името на починалия и' баща от преди три месеца, кво прайм?
    Айде нямате право да гледате в чуждите купички и да съдите. Тва че тя не е сигурна и пита по форуми е друг въпрос.
    Щото татус може и някой на 12 да си направи и някой на 82, всеки си има глава на раменете и да си преценя сам за себе си.
    На 13 няма правото да преценя сам/а за себе си

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Тялото ти тепърва ще се променя. Недей, защото най-малкото татуса може да се разтегли.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си