.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Smile Методи за премахване на женските мустачки?!

    Здравейте! Момичета, искам да ви попитам по какъв начин отстранявате мустачките си? Аз лично съм пробвала с лентички,но понеже не ми понася и ми се подува сега ги махам с пинсета, но ми отнема по много време ....... Другият ми въпрос е искам да попитам може ли да се махне със самобръсначка или после ще станат по-гъсти и корави-понеже много приятелки си го махат така и до сега не са забелязали промяна .. ако някоя е пробвала по този начин, моля да сподели,защото както казах с пинсетата ми отнема супер много време ;хх : ) Благодаря, предварително!
    В живота винаги едната жена е златна, а другата е съкровище!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    В НИКАКЪВ случай със самобръсначка! Използвай лентички , а след тях хидратиращ и успокояващ крем.
    maDamn

  3. #3
    granger, благодаря за отговора, но след лентичките ми се подува и не спада цяла седмица .. а дали може с депилиращ крем!?
    В живота винаги едната жена е златна, а другата е съкровище!!!

  4. #4
    Голям фен Аватара на EternalDream
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    539
    Ефекта на крема е същия като бръсначката. Най-добре е с лентички или пинсета.

  5. #5
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Ходи на козметик да ти ги маха с конец. Изобщо не се подува нищо, зачервява се кожата за около 5 минути и после минава.

  6. #6
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    В никакъв случай със самобръсначка или депилиращ крем... Приятелките ти луди ли са ?

    Кола маска, лентички... след тях естествено с кремове, да се успокои кожата.
    Или както ти казаха горе.. на козметик

  7. #7
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Ходи на козметик най-добре. Пробвай и с конец ако искаш. И на мен от кола маската ми стават рани, та действам с пинсета. И то мястото пък не е кой знае колко мащабно :Д 5-10 мин и съм готова. Махай ги по-често, примерно като си скубиш веждите и ще си ок.

  8. #8
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Ходя на козметик.Маха ми ги с кола маска и пинсета.После слага и крем, естествено.

  9. #9
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Най-добре е с конец. За около месец и половина ги няма. Малко скубе, но става бързо.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си