.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Red face Всичко за боядисването на коса

    така ;д искам да се боядисам оранжева като Хейли от Парамор, но преди никога не съм се боядисвала.Косата ми е тъмно руса.Колко трябва да се изруся?Каква оранжева боя да използвам,че да не се изтощи чак толкова много косата ми? Абе иобщо кажете ми всичко, което знаете за боядисването на коса
    ''Because it's me..Cook.James Cook.And I am addicted to drugs,sex and alcohol''
    <3 Skins <3

  2. #2
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Снимка на косата ти и снимка на въпросната Хейли ?

  3. #3
    [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/35051_116506275063675_3877947_n.jpg[IMG]
    [IMG]http://images4.fanpop.com/image/photos/21200000/Hayley-s-Rolling-Stone-Shoot-HQ-Untagged-hayley-williams-21266856-1352-1800.jpg[IMG]
    снимката ми е от преди няколко години то си личи от импулс ;дд а цвета сега ми е леко по-тъмен от на снимката
    ''Because it's me..Cook.James Cook.And I am addicted to drugs,sex and alcohol''
    <3 Skins <3

  4. #4
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Ако косата ти в момента не е много по-тъмна от това на снимката,според мен ще се получи и с няколко боядисвания.
    Но ако е прекалено тъмна по-добре отиди на фризьор.
    Но не мисля,че ще се наложи да се обезцветяваш.

  5. #5
    а ако не се обезцветя няма ли на места оранжевото да е различно ;д
    ''Because it's me..Cook.James Cook.And I am addicted to drugs,sex and alcohol''
    <3 Skins <3

  6. #6
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    За мен тя си е чисто оранжева,но както казах много зависи от това колко по-тъмна е косата ти в момента.Отиди на фризьор,смяна на цвят не е преопръчително да се прави в домашни условия.

  7. #7
    Отиди на фризиор,освен ако не искаш да заприличаш на Алф.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си