.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556

    Сънувам някакви сънища напоследък какво ли значат ?

    Първо преди 1-2 дена някъде сънувах,че отиваме с едни приятели караме тир и спираме и има някакакви вагони отваряме ги и в първите имаше злато а в последният имаше злато и диаманти и почнахме да ги слагаме в чували но някакви хора ни подгониха и ние избягахме но после се върнахме и аз си взех бях напълнил един чувал със злато и напълних още един със злато и диаманти а другите само един от тях взе един чувал със злато прибрахме се и някой беше казал че имаме злато и ние знаехме някак си още преди това и го бяхме скрили в печката а тя гореше и дойдоха хората да търсят златото но нищо не откриха и си заминаха после извадихме златото а то половината се беше стопило и събрахме диамантите и останалото злато и тогава се събудих.... Другият сън който сънувах вчера беше много объркан и той та идва Златка Димитрова при мен и почнахме да правим секс и беше много як сънят ама след това не знам какво стана и аз станах Златка Димитрова и почнах да обикалям улиците вечер гол само по някакъв потник и бягах от нещо не знам от какво но ми беше страшен кеф хората се възмутиха че обикалям гол (нали аз Златка Димитрова уж ) и се събудих след това като заспах сънувах че съм някакъв наркодилър или нещо такова и в джоба ми имах една голяма пачка долари след това пак Златка се появи в сънят ми само че не знам каква беше много объркан сън нищо не си спомням почти та това са сънищата ако някой може да ми ги тълкува какво значат ще съм му много благодарен!
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    780
    Виж в съновник.бг на мен лично каквото пише там е истина и се сбъдва
    Или всичко или нищо .

  3. #3
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Сънища,сънища... поне някой си ги спомнят......

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си