.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886

    Ако решите

    да се правите на това, което не сте пред някой.Да играете роля и театър...
    Колко време бихте издържали да носите тази маска? И бихте ли я свалили, ако знаете , че ще бъдете най-вероятно отхвърлени?

    И без - " Не се правя на това, което не съм"...Не е това въпроса.Казвам АКО.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Не е трудно. Човек може и с години да е на това дередже, ама всеки си намира майстори дето ще му разкаже играта по някое време.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    В какъв смисъл да се направя на какъвто не съм ?
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Примерно мога да се правя, че ми пука за дадено нещо или, че не ми пука от нищо, съответно непукист или много чувствителен и тая роля май мога да я играя вечно, ама как може, човек да го играе примерно много пекан, много умен, голям паралия или нещо такова, в смисъл бързо ще се пропука

    пак не съм сигурен дали съм разбрал идеята на темата
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  5. #5
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Един подобен експеримент ми докара много главоболия, а мен трудно може да ме заболи глава.
    Някъде на 12 г. реших да се правя на нещо, коренно различно от мене. Дотолкова се вживях в ролята, че години наред не можех да си върна "истинското Аз". Така че не знам какво искаш да постигнеш, но те съветвам да не го правиш. По - добре насочи усилията си в усъвършенстване на това, което си.
    always late but worth the wait!

  6. #6
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Веднъж лъгах цял срок за името си и накрая даскалката се усети
    n00bs

  7. #7
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Ставам за актриса.

  8. #8
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Ми примерно харесваш си някое момиче,опознавате се и разбираш, че "такива, като теб" не и допадат, сменяш тактиката и слагаш маска..
    Или следното. Излизаш в нова компания, разбираш, че не се вписваш и че нямате много допирни точки, но пък искаш да си сред тях..Пак слагаш маската.

  9. #9
    Мега фен Аватара на TrollFaace
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 963
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Веднъж лъгах цял срок за името си и накрая даскалката се усети

  10. #10
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Ако такова нещо се случи (едва ли, но примерно, както каза ти), ще продължи доста дълго време.
    Отлична актриса съм, когато го искам. А единствено мога да се разкрия, ако съм супер ядосана и емоционална.
    Но и тогава би ми проличало едва едва и най-вероятно биха разбрали само по-бързо схващащите.
    *сън*

  11. #11
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Добри актьори - много. Въпроса е, че започва да тежи.
    /Поне според мен де, на мен лично би ми тежало, въпреки, че не ми се е налагало и не съм изпадала в такава ситуация/

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от LovEsIckk Виж мнението
    Ми примерно харесваш си някое момиче,опознавате се и разбираш, че "такива, като теб" не и допадат, сменяш тактиката и слагаш маска..
    Или следното. Излизаш в нова компания, разбираш, че не се вписваш и че нямате много допирни точки, но пък искаш да си сред тях..Пак слагаш маската.
    и при двете ситуации не бих се правил на някъв си, за къв кур да се правя на някъв, само за да се харесам на момиче или пък на няква чужда компания, щом сме толкова различни, че трябва да не бъда себе си за да се вписвам , то едва ли и те ще ми бъдат интересни at all
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си