Дойде й времето на темата. Схемата е същата като в темата за математиката в раздела. Като имате въпроси, пишете тук. Може да пускате задачи, които да ви решаваме; може да питате за обяснения; може и просто да дискутирате нещо по предмета.

ВАЖНО ЗА ТЕЗИ, КОИТО ИСКАТ ДА ИМ СЕ РЕШИ НЯКОЯ ЗАДАЧА: ПИШЕТЕ НА КАКЪВ ПРОГРАМЕН ЕЗИК Я ИСКАТЕ!!!!!

Няколко уговорки:
-С информационни технологии (в смисъла на училищен предмет) не се занимавам
-Мога да ви помагам най-вече за С++, донякъде и с Паскал (за който обаче ако ми е нужно много време да преговарям, може и да пропусна задачата)
-Как да си инсталирате Windows, да оправите бъг в CS-a, да си намерите драйвери или да свържете мишката и клавиатурата - в раздел Информационни технологии.
-Блок схемите ми отнема повече време да ви ги нашаря в paint-a, отколкото да ви напиша самата програма. Та ако се навия да ги пиша тея работи, ще е текстово, а ваша грижа ще е да си проверите какви ромбчета и квадратчета трябва да рисувате за условни оператори, цикли и т.н.
-Ако задачата е много дълга, сигурно ще ви пиша насоки, а не цялостен програмен код.
-Като не знам, не знам. Ще гледам да ви казвам навреме, че не ми е по силите дадена задача, стига да съм я погледнал.
-Напоследък съм доста зает и няма особени изгледи да се промени това в близко бъдеще. Запазвам правото си да влизам във форума и да пиша когато си преценя.

На драго сърце се приемат ентусиасти, които да помагат с домашните и разясненията. Отсега благодаря на тези, които ще ударят по едно рамо.


Живи и здрави, дано ви е от полза темата!