.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Фен Аватара на Dessynka
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    194

    Диета и бал?

    Здравейте. Имам 2 въпроса, ако може да ми дадете мнението си, ще съм благодарна. )

    1/ Ще съм абитуриентка тази година - лично според вас кое е по-добре - къса или дълга рокля?
    2/ Искам да сваля 3-4 кг. Можете ли да ми препоръчате хубава диета, която не е нито претенциозна откъм храна, нито е с гладуване. Преди съм правила 90 дневната, но е прекалено претенциозна, не я искам.

    Благодаря! )

  2. #2
    Голям фен Аватара на BamBamBo
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    847
    Дай снимка,да преценим какво ще ти отива.
    Нито си писала ръста си,нито килограмите за да ти кажем модел рокля.

  3. #3
    Фен Аватара на Dessynka
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    194

  4. #4
    Добре си си, нямаш нужда от никакви драстични диети. Най-добрият вариант е спорт и разумно хранене. Лятото започнах да ходя активно на фитнес и за 2-3 месеца резултатите бяха страхотни. Но отивах по 4-5 пъти в седмицата. Диетолог ми направи диетата, но беше доста добра. Ако имаш желание ,пиши ми на лично, за да ти я кажа

  5. #5
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    1. Според мен ти тярбва да си прецениш каква рокля искаш - къса или дълга. Лично аз заложих на къса рокля за да ми е по-удобно.
    2. Щом искаш да свалиш само 3-4кг. си мисля, че не ти трябва някоя строга диета. Ограничи тестеното, сладкото и т.н., може да си изтеглиш някакво тае бо и да го правиш вкъщи или да започнеш да ходиш на фитнес.

  6. #6
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Би трябвало лесно да отслабнеш и без някакви пресилени ограничения.
    Движи се колкото можеш повече, ако нямаш време и възможности да ходиш на фитнес или на нещо друго, тренирай вкъщи. Храни се здравословно, замени сладките неща с плодове. Не пий газирано, пий около 2,5- 3 литра вода на ден. Ако свалиш няколко килограма и се стегнеш, ще си точно, както трябва за бала си

    Ааа, колкото до роклята- моят бал е догодина, но аз по принцип съм фенка на късите рокли (не прекалено обаче).

  7. #7
    Голям фен Аватара на BamBamBo
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    847
    Да и според мен,нямаш нужда от диета.Може само да намалиш хляба,ако ядеш хляб и сладкото.И лек спорт.Аз така влязах във форма за бала ми.
    Аз си мисля,че дълга,падаща рокля от тези римските ще ти отива.
    Абе трябва да е нещо изчистено,защото си ниска и ако има много неща на роклята ще те захлупи.

  8. #8
    Фен Аватара на Dessynka
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    194
    Аз си ходя на фитнес по принцип. Благодаря ви пак за отговорите. Принципно искам дълга рокля, но напоследък много започнах да се колебая...

  9. #9
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    За роклята най- добре ти да си решиш, за да не съжаляваш после. Но според мен с къса ще ти е и по- удобно.

  10. #10
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    Представям си те в къса рокля. Имаш хубави крака, а и си нисичка.

  11. #11
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Ходи си на фитнес и гледай да се ограничаваш от към сладко, тестяно и тнт .. Не мисля, че ти трябва кой знае колко строга диета за 3-4 кила... А и щом 90 дневната ти идва претенциозна, не знам вече какво да ти предложа.

    Иначе си нисичка, не мисля, че ще ти ходи да си с дълга рокля, ще те прави още по-ниска, дори и да си с високи обувки. Според мен заложи на по-къса рокля, но не прекалено... и по-високи обувки, но пак не прекалено. Имаш хубави крака, акцентирай върху тях ..

  12. #12
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    И аз съм на мнението за късата рокля )) Не мисля,че трябва да правиш някаква определена диета,просто се храни здравословно,като избягваш сладкото(хапвай си,но в малки количества),не яж junk food,замени белия хляб с пълнозърнест,избягвай газираното,пий колкото се може повече вода
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  13. #13
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    От къде искаш да отслабваш, циците ли
    Аз пък мисля, че дълга свободно падаща рокля ще ти отива
    http://winnerpiece.com/wp-content/up...-fashion-1.jpg
    http://www.shopweddingdress.co.uk/up...0Long%20UK.jpg
    http://hoholi.com/wp-content/uploads...om-dresses.jpg

  14. #14
    Не мисля, че трябва да отслабваш. А дали къса или дълга рокля е по-добре... зависи от това какво ти отива и какво ти харесва. Аз лично за бал предпочитам дълга рокля.. ама това си е мой вкус и точка.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  15. #15
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    И аз не мисля,че трябва да отслабваш,добре си така.
    За дълга рокля съм,но най-добре пробвай няколко,за да видиш ти как се харесваш

    П.С: даа , точно такъв модел,какъвто е дала mimsssssss ще ти стои много добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си