.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Question Момче съм и имам проблем с веждите

    Здравейте аз съм МОМЧЕ и искам да си оправя малко веждите.. подчертавам МАЛКО .. не някакво гейско чупки и такива неща.. просто да ги оформя защото наистина имам проблем с тях.Не са свързани просто са Гооолеми, искам да са нормални. Примерно ако отида на козметик какво трябва да кажа.. защото не искам да ме окепази и да се чудя къде да се скрия после и колко долу-горе струва А коментари под типа: гей,педал,обратен, женствен не ми ги пишете компютърни бойци. Просто моля за съвет, а как искам да станат ли? - долу горе, като тези http://www.prikachi.com/images/511/5790511Z.jpg

  2. #2
    Голям фен Аватара на BamBamBo
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    847
    Просто казваш , че искаш да ти бъдат оформени,не тънки,а оформени.Кажи и това което и на нас,едва ли си първото момче което ще прави,знае си работата.

  3. #3
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    ^ +1.
    Лекичко да ти ги обере просто. Цената зависи от мястото,на което отиваш,но варира от 3 до 6лв някъде

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Толкова, на мен са ми взимали дори и 2лв. Веждите ти ако нямат подходяща форма, не могат да станат такива като на снимката. Козметичката просто ще ти ги оформи според твоята форма да изглеждат добре. Кажи и, че искаш да изглеждат естествено.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    Кажи и само да ги изчисти,да не ти ги направи женски,успех ;д Аз отивам на козметик за вежди и ми взима 5 лева,зависи от къде си,аз живея в малък град и затова е по-евтино
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  6. #6
    Мерси за съветите и разбирането

  7. #7
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мисля, че дори и някоя приятелка може да ти ги изчисти в домашни условия. Но все пак внимавайте да не се получи женствено или смешно.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Мисля, че дори и някоя приятелка може да ти ги изчисти в домашни условия. Но все пак внимавайте да не се получи женствено или смешно.
    В тоя случаи ще се крия.. няма да ходя на училище

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си