- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Св.Валентин
Здравейте!
Една приятелка ме помоли да пиша...Та темата е за Св.Валентин ,то това е ясно ... Заедно са от 6 месеца и иска за 14 февуари да му подари торта,но да отидат да му занесат тази торта като колет...някой да знае от къде може да поръча такава торта с доставка....Да оточня от Варна е ..
Благодаря все пак)
Предполагам, че не иска да е доставка от сладкарница, за да не се разбере веднага, че е торта, а да е опакована като подарък?!
Е, щом иска да е като колет, а не като доставка от сладкарница трябва да я купи, опакова в празнична хартия с панделка, и да я изпрати по някоя куриерска фирма - Еконт, Спийди или друга.
Другият вариант е да вземе тортата, да я опакова и сама да я донесе до у тях. Или да помоли някой за услуга. Разбира се, някой, който той не познава.
Според мен ще е много сладко, ако тя лично му я занесе.![]()
"You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
Albus Dumbledore.