.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Поучително клипче за избора ни на дрехи, грим и прическа :)

    Кратка история за това колко важен е избора на дрехи и прическа.
    http://www.youtube.com/watch?v=KWFWoHr89Tk

  2. #2
    Е, тя накрая се направи на кифла. За някакъв повод ок, ама в ежедневието беше по - добре с жилетката, само че в по малък размер, че този беше голям.

  3. #3
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не изглежда като себе си.

  4. #4
    Супер фен Аватара на darrie
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    In your mind.
    Мнения
    1 468
    Не мога за разбера, защо като чуете "грим" и си представяте точно такова количество. Това е просто за видеото. Малко коректор и фдт (на когото е необходимо, естествено), съвсем леки сенки в цвят шампанско, спирала, малко руж, гланц или червило в светъл нюанс например е достатъчно за ежедневието. Гримът служи, за да подчертае красотата на всяко момиче - това имаше на предвид момичето от видеото. Естествено, тя сложи повече грим, но това не значи, че трябва да сложите точно каквото тя сложи или каквото аз дадох за пример по-горе. И също така не означава, че всеки ден трябва да носите грим, смисъла на видеото е, че всяко момиче трябва да се поддържа и да се грижи за външния си вид.

  5. #5
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от darrie Виж мнението
    Не мога за разбера, защо като чуете "грим" и си представяте точно такова количество. Това е просто за видеото. Малко коректор и фдт (на когото е необходимо, естествено), съвсем леки сенки в цвят шампанско, спирала, малко руж, гланц или червило в светъл нюанс например е достатъчно за ежедневието. Гримът служи, за да подчертае красотата на всяко момиче - това имаше на предвид момичето от видеото. Естествено, тя сложи повече грим, но това не значи, че трябва да сложите точно каквото тя сложи или каквото аз дадох за пример по-горе. И също така не означава, че всеки ден трябва да носите грим, смисъла на видеото е, че всяко момиче трябва да се поддържа и да се грижи за външния си вид.
    Exactly. Няма грозни жени, има неподдържани.
    Бях хиляди пъти Жулиета.
    Само че накрая не умирах.
    Милост ли?Проклятие е,Боже,
    че след любовта оставаш жива

  6. #6
    Супер фен Аватара на girl91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 998
    Поучително клипче?!?

  7. #7
    Аз пък си мисля, че изглежда страхотно, но явно съм твърде пристрастна.
    Винаги съм казвала, че няма жена, която да може да се гримира и да изглежда по-зле от една негримирана жена.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #8
    Голям фен Аватара на BamBamBo
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    847
    Are you kidding me???

    Ако си грозен и 100 тона грим да имаш си грозен.Има и момента когато си хубав,но се правиш на чучело с прекалено много грим.

  9. #9
    Супер фен Аватара на brutaLxxbunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    2 039
    Ами не, не мога да се съглася. Ако си грозен - не, не може да те направи красив, но може да те направи приемлив.
    Бях хиляди пъти Жулиета.
    Само че накрая не умирах.
    Милост ли?Проклятие е,Боже,
    че след любовта оставаш жива

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си