.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Unhappy Симптоми за влюбване ????

    Здравейте, има ли нещо като симптоми за влюбване ? Не знам дали съм влюбена аз самата или е някакво увлечение.. Ходих с едно момче малко повече от месец, беше ми хубаво с него, харесваше ми като характер, самият той ме грабна, че не е като останалите и т.н . Сега вече не сме заедно, от 1 месец. Откакто не го виждам, не го чувам, ми е някакво супер скапано, всичко ми е напълно безразлично, родителите ми ме питаха какво ми има, защо не говоря. Дори съм станала нещо като по-нервна и аз не мога да го обясня. А чувството.. ох.. просто и аз не мога самата да си го обясня. Сякаш съм празна отвътре и едно такова изгарящо чувство, постоянно мисля за него. Та въпросът ми е влюбена ли съм ? Или е някакво увлечение, което ще отмине ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    температура
    зачервено гърло
    влажна кашлица
    А извинявай тва са симптоми на грип...

    Симптоми на влюбване? Откъде ги измисляте тези? Само ти можеш да кажеш влюбена или увлечена ли си. Не сме гадатели или лекари , по изписаните от теб "симптоми" да ти кажем диагноза.
    maDamn

  3. #3
    Ако пускаш тема за това дали си влюбена най-вероятно си влюбена.

  4. #4
    Щом се чувстваш така най-вероятно си влюбена..
    А какви бяха причините да се разделите? Има ли шанс да се оправите отново?

  5. #5
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    температура
    зачервено гърло
    влажна кашлица
    А извинявай тва са симптоми на грип...

    Симптоми на влюбване? Откъде ги измисляте тези? Само ти можеш да кажеш влюбена или увлечена ли си. Не сме гадатели или лекари , по изписаните от теб "симптоми" да ти кажем диагноза.
    не просто не! Ти ще ме убиеш някой път свикнал съм да стоя на 2 крака на стола и като прочета някоя твоя изцепка.. и почти винаги падам ПфФ

    По темата: не
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #6
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Как да няма, бе?! Няма физически, но инак...
    Пеперудите в стомаха като видиш даден човек к'во са?!
    Нелепата усмивка като се сетиш за него или дори просто му чуеш името!?

  7. #7
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Тва не са симптоми , това са последици поне по моите разбирания.
    А моите лафове и изцепки са си патент.
    maDamn

  8. #8
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    По моите разбирания последиците са след като приключи дадено явление,а симптомите са съпътстващите явлението странни изменения.

  9. #9
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Разни разбирания разбира се
    maDamn

  10. #10
    влюбен си когато песните имат смисъл http://f.kulfoto.com/pic/0001/0017/3E6MH16819.jpg ..

  11. #11
    eli.bineva
    Guest
    Ima, no shte gi otkriesh sama kogato naistina se vlubish!

  12. #12
    Човек принципно сам го усеща... щом пускаш тема, сигурно.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Това не е болест, че симптоми да има.
    То просто се усеща, а определено твоето е било моментно увлечение, а не влюбване. Тогава нямаше да има нужда от питане във форум.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Ако спреш да слушаш чалга и минеш на рок и метЪл, значи просто растеш. Ако и без това слушаш "твЪрдо", значи може би си влюбена... ВсЪщност, ако не беше, нямаше да се занимаваш да ни питаш нас, защото нямаше да ти пука за него.

  15. #15
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Симптоми за влюбване-Винаги се усещат-погледи,изчервяване,случай но докосване.Химията на влюбването може да се усети само от две сродни души.

  16. #16
    Според мен любов е, когато мислиш за човека, когото обичаш постоянно, свързваш всяко нещо с него, дори и да няма много общо , когато каже нещо смешно, се хилиш като глупачка , впечатляваш се от малките неща, които прави и просто се чувстваш сякаш светът е затихнал, когато не си го чула или видяла само 1 ден... прекрасно, но и коварно чувство

  17. #17
    главоболие, замаяност, отвеяност, зачервяване на лицето при по-близки срещи с обекта на чувства, може и притреперване на някои крайници, често втренчване в нищото, придружено от тъпа усмивка

  18. #18
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Също така и ревност! Когато ревнуваш примерно момчето ,когато си говори с някое момиче.Макар че не е твой ревнуваш-значи си влюбен /a !

  19. #19
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    За пеперудите в стомаха - само Райт е спасението!! 1 флакон перорално и си като нов/а!

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Ou7oFmYhEaD
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    308
    Сигурен симптом е ако се ухилиш идиотски всеки път щом го видиш, да търсиш погледа му, да си щастлива когато си около него, да се смееш на шегите му и да се чувстваш самотна и тъжна, когато го няма около теб.
    Times have changed and times are strange
    Here I come , But I ain't the same

  21. #21
    piseto85
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mimkataa_220 Виж мнението
    Здравейте, има ли нещо като симптоми за влюбване ? Не знам дали съм влюбена аз самата или е някакво увлечение.. Ходих с едно момче малко повече от месец, беше ми хубаво с него, харесваше ми като характер, самият той ме грабна, че не е като останалите и т.н . Сега вече не сме заедно, от 1 месец. Откакто не го виждам, не го чувам, ми е някакво супер скапано, всичко ми е напълно безразлично, родителите ми ме питаха какво ми има, защо не говоря. Дори съм станала нещо като по-нервна и аз не мога да го обясня. А чувството.. ох.. просто и аз не мога самата да си го обясня. Сякаш съм празна отвътре и едно такова изгарящо чувство, постоянно мисля за него. Та въпросът ми е влюбена ли съм ? Или е някакво увлечение, което ще отмине ?
    да влюбена си и напълно те разбирам и аз съм така влюбена съм в един мъж който не виждам от доста време и усещането е наистина ужасно(((

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от mimkataa_220 Виж мнението
    Здравейте, има ли нещо като симптоми за влюбване ? Не знам дали съм влюбена аз самата или е някакво увлечение.. Ходих с едно момче малко повече от месец, беше ми хубаво с него, харесваше ми като характер, самият той ме грабна, че не е като останалите и т.н . Сега вече не сме заедно, от 1 месец. Откакто не го виждам, не го чувам, ми е някакво супер скапано, всичко ми е напълно безразлично, родителите ми ме питаха какво ми има, защо не говоря. Дори съм станала нещо като по-нервна и аз не мога да го обясня. А чувството.. ох.. просто и аз не мога самата да си го обясня. Сякаш съм празна отвътре и едно такова изгарящо чувство, постоянно мисля за него. Та въпросът ми е влюбена ли съм ? Или е някакво увлечение, което ще отмине ?
    По-скоро привързване на физическо ниво или по-просто обяснено твоето ДНК е свикнало с неговото и се е привързало, но с времето както се казва всичко минава, така че с времето ще ти мине спокойно! И аз съм го преживявал нещо подобно!

  23. #23
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от piseto85 Виж мнението
    да влюбена си и напълно те разбирам и аз съм така влюбена съм в един мъж който не виждам от доста време и усещането е наистина ужасно(((
    Влюбване колко непозната ми звучи тази дума, като бях малък и аз съм го изпитвал, вече обаче не, не желая да страдам отново за това и избягвам да се влюбвам и привързвам към някой!

  24. #24
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Ou7oFmYhEaD Виж мнението
    Сигурен симптом е ако се ухилиш идиотски всеки път щом го видиш, да търсиш погледа му, да си щастлива когато си около него, да се смееш на шегите му и да се чувстваш самотна и тъжна, когато го няма около теб.
    Пропусна и силното сърцебиене и пеперудите в корема, ама те по-скоро изразяват не толкова любов, колкото страст и физическо привличане!
    Последно редактирано от sladura89 : 02-07-2017 на 21:02

  25. #25
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от pepa97 Виж мнението
    Също така и ревност! Когато ревнуваш примерно момчето ,когато си говори с някое момиче.Макар че не е твой ревнуваш-значи си влюбен /a !
    По-скоро ревността изразява това, че искаш да притежаваш някой като вещ или предмет, а хората все пак не сме вещи, другото което е ревността означава, че нямаш доверие примерно на приятеля си и за това го ревнуваш, прекалено голямата ревност обикновено води до задушаване на една връзка и раздяла, ако е в малки количества е допустимо!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си