.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Гъбички

  1. #1

    Гъбички

    Здравейте, октомври месец някъде ми се появи едно червено петно точно до топките.Не му обърнах внимание, но започна да става все по-голямо и започна да сърби...е пак не обръщах внимание, само чесах.Сега е много по-голямо, кожата е нацепена,расте тва чудо и сърби,люспи се кожата,появяват се рани от чесането и така.Въпроса ми е, ако може да кажете някакво лечение срещу гъбички(е предполагам че са гъбички, не знам какво друго може да е) или направо да отида на лекар?Какво да искам от лекаря-направление за дерматолог ли?И последно, понеже съм на 15 чух, че не може да се дава рецепта на под 18 годишни,вярно ли е?

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Рецепти се дават и за бебета, не знам кой ви пълни кратуните с глупости.

    Трябва ти дерматолог. Може и да не са гъбички.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    гъбичките по принцип имат правилна кръгла форма

    вече дали са гъбички или не може само микроскопа да каже впрочем каквото и да е кожно заболяване се определя с точност под микроскоп
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Гъбички могат да се лекуват със ЗЕЛЬОНКА, което естествено според закона за всеобщата гадост се намира само в русия...
    Месец и бях ги махнал с тая зелена гадост!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си