.
Отговор в тема
Страница 385 от 436 ПървиПърви ... 285335375381382383384385386387388389395435 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 601 до 9 625 от общо 10898
  1. #9601
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    треа и тъпи да има.

    Не съм пипвал бб-то. Там има твърде много тъпи гъзове и шепа хора, които знаят за кво иде реч.
    Точно това визирам пълно е с такива като тебе, в мойта зала веднъж лапетата се караха че единия знаел повече и имал там 5000 мнения а другия нямал и на половина. Като се сетя за това веднага ти ми идваш на акъла, явяваш се някакво адски вещо лице в абсолютна всяка тема или коментар за храна или тренировки, сякаш имаш радар.
    Аз уважавам чуждото мнение когато е мнение а не безразборно и константно бръщолевене на простотии под формата на вещи "съвети". Дори си вярваш, ама най- смешното че се имаш за вещ относно такива теми а в същото време нито тялото ти е тяло, нито храната ти е храна.
    Последно редактирано от LoadRunner : 07-22-2015 на 20:12

  2. #9602
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Дефинирай "нямам кухня", щото с котлон чудеса можеш да направиш
    аз бях с газов котлон тогава и наистина се прави всичко пълноценно + тиган и тенджера ест

  3. #9603
    Повече от фен Аватара на GoodEnough
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Дефинирай "нямам кухня", щото с котлон чудеса можеш да направиш
    В тея мънички стаички, както сме по трима, ще се изпокараме като развоня всичко наоколо . А и друго си е да имаш и скара, и фурна

  4. #9604
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Точно това визирам пълно е с такива като тебе, в мойта зала веднъж лапетата се караха че единия знаел повече и имал там 5000 мнения а другия нямал и на половина. Като се сетя за това веднага ти ми идваш на акъла, явяваш се някакво адски вещо лице в абсолютна всяка тема или коментар за храна или тренировки, сякаш имаш радар.
    Аз уважавам чуждото мнение когато е мнение а не безразборно и константно бръщолевене на простотии под формата на вещи "съвети". Дори си вярваш, ама най- смешното че се имаш за вещ относно такива теми а в същото време нито тялото ти е тяло, нито храната ти е храна.
    Никой мой приятел не знае, че пиша във форум.

    Всичката информация, която използвам мога да ти я цитирам от къде съм я взел. И да, имам мнение и смятам, че то е относително правилно, защото само с това се занимавам по цял ден. Посочи нещо, което съм писал и не е така и ще ти покажа кой е правил проучване върху него.

    А тялото ми и храната ми са лично мой избор. Това как тренирам и с какво наливам тялото си няма общо със знанията ми.
    И ако ще намесваш залата дай некви постижения като ти е толкова голяма патката.

  5. #9605
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    "И ако ще намесваш залата дай некви постижения" ти глупав ли си хахах
    "дай някви постижения"

  6. #9606
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    Пу съм първи, щом си желаеща.
    не съм... последното пиле, дето ядох беше толкова мутирало, че си присвои сърцето ми и избяга с него през устата ми в знак на вендета

  7. #9607
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Не бе :д
    Едно време някои племена са изяждали части от враговете си или за носили техни притежания (скалп, наниз от зъби, кон при индианците, например), защото са вярвали, че по този начин ще получат силата им, било е един вид признак на уважение и признание към могъществото на победения.
    Просто вярвам, че каквото е яла храната ти, това ядеш и ти. Тоест, наистина не знам как става номерът, но просто няма как едно натъпкано с гадории месо да не ти се отрази, къде отиват тия неща, изпаряват ли се? Факт е, че момиченцата съзряват физически по-бързо отколкото преди години.
    Да бе, ама уважението и предполагаемата сила не са биологично явление, вярване е било. Това болднатото, че ти си това, което ядеш също е разпространен лаф и естествено леко хиперболизиран. Естествено, че оказва немалко влияние, но аз имах предвид буквално. Като погълнеш нещо, съставките му не се усвояват автоматично в същото количество и качество в организма. Т.е. лапнеш пиле- естроген- цици.

  8. #9608
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    не съм... последното пиле, дето ядох беше толкова мутирало, че си присвои сърцето ми и избяга с него през устата ми в знак на вендета
    Може би е за добро, виж тая как се е писала
    http://topobiavi.bg/%D0%97%D0%B0%D0%...BE-112583.html

  9. #9609
    Повече от фен Аватара на GoodEnough
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    Може би е за добро, виж тая как се е писала
    http://topobiavi.bg/%D0%97%D0%B0%D0%...BE-112583.html
    Хахаха, леле какви индивиди.

  10. #9610
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Поемам го до ... 20.00 часа

    След това се връща при децата и мъжа си.

  11. #9611
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    "И ако ще намесваш залата дай некви постижения" ти глупав ли си хахах
    "дай някви постижения"
    толко си и тренирал, балък

  12. #9612
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    на тебе ли ще се обяснявам смръдльо, тоя период съм го израстнал на 18 аз не парадирам с нищо а ти си неспасяем случай, извинява те само това че си гнусен келеш. Ебти лапето "дай някви постижения" хахах това няма дори с кво да го сравня толкова е нелепо.
    ББ-тиймър, от далече ти личи, само приказваш и си въздухар.

  13. #9613
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    на тебе ли ще се обяснявам смръдльо, тоя период съм го израстнал на 18 аз не парадирам с нищо а ти си неспасяем случай, извинява те само това че си гнусен келеш. Ебти лапето "дай някви постижения" хахах това няма дори с кво да го сравня толкова е нелепо.
    ББ-тиймър, от далече ти личи, само приказваш и си въздухар.
    парадираш с някви тренировки, поне кажи до къде си стигнал, за да знам какво стои зад клавиатурата. Като не искаш спри да пълниш темата с въшливи постове.

    Дефинирай ми въздухар, щото нито си ме виждал, нито си говорил с мен язък че си на 25 и прос' кат на 15.

  14. #9614
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GoodEnough Виж мнението
    В тея мънички стаички, както сме по трима, ще се изпокараме като развоня всичко наоколо . А и друго си е да имаш и скара, и фурна
    Оправдания, оправдания.

  15. #9615
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    И аз бих изкарала някого на терасата, ако току-що съм си измила косата, а въпросното същество решило да готви.
    GoodEnough, сигурно и тераса нямате, където да си готвиш необезпокояван.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #9616
    Повече от фен Аватара на GoodEnough
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    И аз бих изкарала някого на терасата, ако току-що съм си измила косата, а въпросното същество решило да готви.
    GoodEnough, сигурно и тераса нямате, където да си готвиш необезпокояван.
    Ами до колкото знам само 30% от общежитията имат тераса. Иначе това би било идеално

  17. #9617
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Оправдания, оправдания.
    Влизала ли си в общежитие в студентски град? :д

  18. #9618
    Къде може да ми преведат дипломата качествено ?

  19. #9619
    Още ли има хора на общежитие в студентски? Или може би са ги пооправили, аз съм влизала там преди много години и ми остави травма за цял живот.

    Аз също с в общежитие и въпреки, че е 9 кв съм си накупила всички необходими кухненски уреди и най-накрая се понаучих да готвя. Изобщо не ме дразни когато мирише на вкусно от съседи... стига да не е в 1 сутринта когато се опитвам да спя.


    Дипломата търси да ти е превежда преводач, който прави и легализация, дори и в случая да не се прави, те знаят точно как се форматира.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  20. #9620
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Влизала ли си в общежитие в студентски град? :д
    Че и съм спала там.

  21. #9621
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от dimov_hristo Виж мнението
    Къде може да ми преведат дипломата качествено ?
    Майка ми е заклет преводач и превежда димпломи често, драсни ЛС при интерес.
    За английски. :д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  22. #9622
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Не са оправдания, нарича се common sense. Естествено, че в тия ктуийки, в които се бутат по трима, е почти невъзможно да се готви. Писнало ми е да слушам за неограничените човешки възможности от презадоволени хора. В сравнение с тия, които живеят в кашони, си презадоволена, в сравнение с тия, които живеят в студентски град в такива условия- също малко или много. Като се преместиш в такава стая с още 2-ма, тогава ела и се похвали (или се оплачи, че са те изселили)
    Естествено, че ще мирише поне 3 дни, ако тръгнеш там да готвиш нещо по-различно от яйца на очи.
    А и не на всеки най- големият му приоритет е топлата тавичка с манджа, че да прави и струва, да пречи на другите само за да хапне еди- кво си.

    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Още ли има хора на общежитие в студентски?
    не, и в България се развихме, вече всички са НА София и само по мезонетите живеят, студентски го закриха
    Последно редактирано от therichbitch : 07-23-2015 на 17:58

  23. #9623
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    ричи <3

  24. #9624
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Още ли има хора на общежитие в студентски?
    дебил

  25. #9625
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    деликатно даваш сърце за ричи, нали

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си