.
Отговор в тема
Страница 51 от 436 ПървиПърви ... 4147484950515253545561101151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 251 до 1 275 от общо 10898
  1. #1251
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    За единия се убодох на едно цвете и почна да гноясва, за другия същата история, но с ръждясал чадър.

  2. #1252
    Като малка получих някаква инфекция и целият пръст ми се беше подул. Беше гноясъл и бях на антибиотици заради него. И после така и си остана, целият нокът е леко изкривен на едната страна.

    А и при мен същата работа!
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  3. #1253
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Разпитвам за добра маникюристка в града, но ми казаха, че няма такава. Джоли, ако четеш включи се
    Аурелия.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #1254
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Аурелия.
    Моля те, обясни ми къде е /чувствам се като турист/

  5. #1255
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    цветът пепел от рози как се води на английски?
    http://img.shopzone.bg/data/2012/06/...671_563789.jpg
    http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&...65663992035200

  6. #1256
    ^ash rose, май
    There is a reason I said I'd be happy alone. It wasnt because I thought I would be happy alone. It was because I thought if I loved someone and then it fell apart, I might not make it. It's easier to be alone. Because what if you learn that you need love? And then you don't have it. What if you like it? And lean on it? What if you shape your life around it? And then it falls apart? Can you even survive that kind of pain? Losing love is like organ damage. It's like dying. The only difference is, death ends. This? It could go on forever . . .

  7. #1257
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    http://en.wikipedia.org/wiki/Rose_(color) Сякаш най се доближава до Turkish Rose.

  8. #1258
    YSMF стигаш до старата аптека, новия ресторант Класик, тръгваш НАДЯСНО, не към кафетата наляво, вървиш вървиш и се оглеждаш и стигаш - пише Цитриния. Ама трябва да си запишеш час. Обикновено за седмица по-късно.
    п.с. или Tea rose.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1259
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    YSMF стигаш до старата аптека, новия ресторант Класик, тръгваш НАДЯСНО, не към кафетата наляво, вървиш вървиш и се оглеждаш и стигаш - пише Цитриния. Ама трябва да си запишеш час. Обикновено за седмица по-късно.
    Че то е почти то нас Долу - горе колко струва и какво трябва да кажа /или направо да й покажа ноктите /?

  10. #1260
    Приготви се - тя говори развален руско-български. Но и се разбира. Ти и говориш на български - перфектно разбира. Иначе оформяне пилене изрязване на кожи и т.н. по принцип беше 5лв .. лакирането също ми е излизало 5 винаги - 1лв е лакиране с обикновен лак ; 2 лв с марков лак ; 3 лв френски ; 0.50 ст е декорация на един нокът. Френски + декорация на палец и безимен - моята схема, прави 5лв.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #1261
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Златна си ^^
    Питам вчера едно момиче и тя 'Мииииииииии...то тука няма'.

  12. #1262
    Е, има и при Галя - Мишона (поне последно знам, че е тя) Моята приятелка пък ходи там, защото Аурелия не обича да прави някакви съвсем простички неща и винаги се старае да ти нарисува тук цветенце, там да сложи перличка и т.н. такава си е, ти като видиш как си облича кученцето в тоалет съобразен с нейния тоалет за деня :Д голяма бонбона ; но приятелката ми не харесва, че като и кажела френски и Аурелия казвала "ооо френч ето так скууууучно" Симпатично странна е, но няма някоя, която да рисува по-добре от нея. Просто няма. Сядаш, вземаш си албумите със снимките на нокти и си избираш - а ако си избереш неподходящ за твоята дължина, тя ти го преосмисля за теб.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #1263
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Виждала съм кученцето, клюката е, че едната дрешка струвала 40лв Но аз не искам разни рисунки, перлички и т.н. а проста да ми оформи ужасните нокти. В такъв случай май при Галя е по - добре?

  14. #1264
    Хаха на мен перлички никога не ми е слагала. Като и кажеш, че не искаш, слуша. Иначе по-добра от нея наистина няма. Като и видиш 30тината сертификата налепени по стената, ще ме разбереш за какво говоря. Не само за рисуване е добра, добра си е. Аз имам проблем пък с единия нокът на пръста и ми го прави така, че да не се вижда.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #1265
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Виждала съм кученцето, клюката е, че едната дрешка струвала 40лв Но аз не искам разни рисунки, перлички и т.н. а проста да ми оформи ужасните нокти. В такъв случай май при Галя е по - добре?
    Йоркширски териер е, нали? :д

  16. #1266
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    http://www.enzo.bg/brische/mineral-mineralna-pudra/
    някой мнениее за тази пудра?

  17. #1267
    Момичета, имам един въпрос. Появиха ми се мънички стрии по бедрата..не знам защо така - нито съм отслабвала, нито съм напълнявала. Както и да е, мразя ги, но навсякъде чета, че спасение няма :/ а моите не са 'пресни', белички са си вече (за късната ми реакция отчасти е виновна мама, тя ми каза 'нормално е, спокойно, това не са стрии, ще се махнат' .. махнаха се, дръжки). Тааа днес гледах някаква реклама на кремче за премахване на белези от операции..дали такъв вид медикамент би подействал и за стриите? (А ако мислите, че няма да помогне, то има ли някаква надежда въобще? Мда, готова съм на всичко, за да ги махна..)

  18. #1268
    Бях чувала, че помага бадемово масло. А аз имам целулит... А съм слаба - 41 килограма (ниска съм, затова толкова, хубаво слаба съм) и имам ЦЕЛУЛИТ.. Малко е, няколко чертички, но ме вбесяват.. Получили са се от липса на витамини, така четох в интернет, пък аз не съм дебела, нито съм отслабвала или напълнявала, so - от липса на витамини е. Пробвай с бадемово масло.

  19. #1269
    Целулитът не зависи от това дали си дебела или слаба. И не вярвам да е от липса на витамини.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  20. #1270
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Аз ще кандидатствам и това като резервен вариант с изпит по английски език и оценки от матура по БЕЛ и от дипломата по математика. Така че не е задължително.
    История трябва в СУ

    Момичета имам едни обувки-велурени (изкуствен велур предполагам ;д ) ако им сложа памук с ракия ще помогне ли? Нали няма да се разлепят

  21. #1271
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Йоркширски териер е, нали? :д
    Не съм го виждала толкова отблизо, но знам едно момиче с такъв, то не е фибички, ластичета, елечета, анцузи, обувчици...
    Джоли, днес ходих да си записвам час, но беше затворено. Имаш ли й номера? :\

  22. #1272
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Целулитът не зависи от това дали си дебела или слаба. И не вярвам да е от липса на витамини.
    повече вода и упражнения и се маха, но си трябват доста усилия
    аз много искам да започна да си правя скраб с утайка от кафе и зехтин, обаче вкъщи се купува само Нескафе в пакетче иии

  23. #1273
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    а да ви попитам, поръчвали ли сте някакви маратонки от интернет, обаче от някакъв БГ сайт? за тичане искам някакви, г/д по-свестни, но нямам намерение да си купувам за 200лв.

  24. #1274
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Ох, наистина искам да отида на море без да изкарвам акъла на всички около мен. Някаква идея как мога да спра да ми става лошо и в някои случаи да припадам? Адски е дразнещо :х

  25. #1275
    Фен Аватара на Franzellka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    253
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Ох, наистина искам да отида на море без да изкарвам акъла на всички около мен. Някаква идея как мога да спра да ми става лошо и в някои случаи да припадам? Адски е дразнещо :х

    Да не би да е нещо от слънцето? Една приятелка е така, седи има-няма 1ч. на слънце, причернява и и припада.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си