.
Отговор в тема
Страница 436 от 436 ПървиПърви ... 336386426432433434435436
Резултати от 10 876 до 10 898 от общо 10898
  1. #10876
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Тори, не че нещо, но аз след първата поява на такива балончета бих потърсила нова маникюристка; не че е нещо страшно да имаш балончета (аз примерно не мога да си лакирам ноктите супер добре, ама не ми пука особено д: ), просто би следвало като даваш пари и ходиш при професионалист да нямаш такива проблеми

    не виждам как ти ще си виновна за лош маникюр освен ако не си търкаш ноктите с шкурка всеки ден

  2. #10877
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    наистина не разбирам защо отново ще ходиш при нея, при положение че вече си ходила няколко пъти и все си била недоволна

    търси нова и това е

  3. #10878
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мда, няма да ходя пак, щото се разубидих напълно. Ходих уж дасе "похваля", а въпросната беше готона да ме остави на курсистка, което при създалата се ситуация на препилавяне не ми звучи накак добре. Записаха ми час при една от най-добрите в града ми и ще ида там. Писна ми да я хрантутя тая (25 лева за един час никой не изкарва току-така), а насреща да не получавам отношение като света.
    квак

  4. #10879
    http://www.prikachi.com/images.php?i...9/9260279p.png

    Когато кликна "Публикувай нова тема" ми излиза това. Пробвах всичко написано - не става. А когато кликна contact them - нито ме прехвърля някъде другаде нито нищо. Помощ?

  5. #10880
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от JellyHeart Виж мнението
    http://www.prikachi.com/images.php?i...9/9260279p.png

    Когато кликна "Публикувай нова тема" ми излиза това. Пробвах всичко написано - не става. А когато кликна contact them - нито ме прехвърля някъде другаде нито нищо. Помощ?
    Няма какво да направиш, засега не могат да се пускат теми, но скоро това би трябвало да се промени.

  6. #10881
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Няма какво да направиш, засега не могат да се пускат теми, но скоро това би трябвало да се промени.
    Благодаря за отговора

  7. #10882
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    СПИРАТ ФОРОНЯ

  8. #10883
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    НЕ НИ ИСКАТ ВЕЧЕ НЯМА ТРОЛОВЕ ВЕЧЕ НЯМА ЗАБАВЛЕНИЕ САМО КАФЕНЕТА И ЪМБРЕЛА БАР

  9. #10884
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    НЕ НИ ИСКАТ ВЕЧЕ НЯМА ТРОЛОВЕ ВЕЧЕ НЯМА ЗАБАВЛЕНИЕ САМО КАФЕНЕТА И ЪМБРЕЛА БАР
    Трагична трагедия просто

  10. #10885
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    НЕ НИ ИСКАТ ВЕЧЕ НЯМА ТРОЛОВЕ ВЕЧЕ НЯМА ЗАБАВЛЕНИЕ САМО КАФЕНЕТА И ЪМБРЕЛА БАР
    Трагична трагедия просто

  11. #10886
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    .
    Пс- отговоеила съм на въпрос от 2017. Малко късно видях, сори
    Последно редактирано от anonimna:D : 02-07-2018 на 10:28

  12. #10887
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Може ли да се зарази кучето или котката с грип ако стои в същата стая с болния индивид?

  13. #10888
    Какво мислите дали са наистина качествени и заслужават ли си - https://trendo.bg/p/lingadore-dantel...?source=Visits

  14. #10889
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от baby__girl Виж мнението
    Какво мислите дали са наистина качествени и заслужават ли си - https://trendo.bg/p/lingadore-dantel...?source=Visits
    Не
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  15. #10890
    Някой от вас ползвал ли е водоустойчив грим? Ако да какъв и доволни ли сте от него и бихте ли го препоръчали?

  16. #10891
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Как се превежда от български "Мутра" в българския преносен смисъл, със значението което ние влагаме- на английски?

  17. #10892
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Как се превежда от български "Мутра" в българския преносен смисъл, със значението което ние влагаме- на английски?
    LoadRunner се превежда .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #10893
    Взех си ваучер от Грабо за кола маска за цяло тяло на половин цена - 25лв. Разбрах се за сряда с козметичката ама ме притеснява, че ще правя интимна за първи път/тя също е в цената/. Притесняваме дали е болезнено и след това да се мажа ли с нещо по-специално или тя ще ми каже?

  19. #10894
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Взех си ваучер от Грабо за кола маска за цяло тяло на половин цена - 25лв. Разбрах се за сряда с козметичката ама ме притеснява, че ще правя интимна за първи път/тя също е в цената/. Притесняваме дали е болезнено и след това да се мажа ли с нещо по-специално или тя ще ми каже?
    Няма да те лъжа, че е безболезнено. Ако до сега не си ги махала по този начин там, ще си боли. Хубавото е, че става бая бързо, стискаш зъби и докато се усетиш ще си готова. Поне 2-3 часа след това не трябва да се миеш. Най-вероятно ще те намаже с някакво масло или успокояващ крем. След това не е нужна кой знае каква грижа, бързо се възстановява мястото. Евентуално ако е по-раздразнена кожата пак може да се намаже с нещо успокояващо. Аз лично за по-деликатните зони ползвам бебешки продукти.

  20. #10895
    Той иска да ме забрави,но аз не искам,какво да направя за да го върна като приятел

  21. #10896
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Nice123 Виж мнението
    Той иска да ме забрави,но аз не искам,какво да направя за да го върна като приятел
    Откажи се !
    Или пробвай със секс - ако и това не помогне, няма никаква надежда !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #10897
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    Няма да те лъжа, че е безболезнено. Ако до сега не си ги махала по този начин там, ще си боли. Хубавото е, че става бая бързо, стискаш зъби и докато се усетиш ще си готова. Поне 2-3 часа след това не трябва да се миеш. Най-вероятно ще те намаже с някакво масло или успокояващ крем. След това не е нужна кой знае каква грижа, бързо се възстановява мястото. Евентуално ако е по-раздразнена кожата пак може да се намаже с нещо успокояващо. Аз лично за по-деликатните зони ползвам бебешки продукти.
    Много ти благодаря! Наистина бърза беше ама ми се насълзиха очите. И после то и сега де все още ми е странно, че съм гола отдолу. Ама ще свикна така е по-добре определено.

  23. #10898
    Цитирай Първоначално написано от ggb Виж мнението
    I have had only positive experiences with ModCloth! Sure, I've ordered a few things through ModCloth Promo Codes that needed to be returned for quality or fit, but most of the items I have ordered are unique and well-made! Besides that, the service at ModCloth is exceptional! My items always come packaged so neatly, which does make ya feel good when you receive something in the mail - and I have found that their clothing brand - Bea and Dot - to have really cute and high-quality items. It is a fun place to shop with a variety of styles and prices. My favorite purchase has been an Eva Franco dress that was 70% off!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си