.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Какво ни казва земята ? - МОНОЛОГ, ДИАЛОГ, ЕСЕ или СТИХОТВОРЕНИЕ! - СПЕШНО!!!

    Здравейте, трябва ми съчинение на тема: Какво ни казва земята ? :: може да бъде МОНОЛОГ, ДИАЛОГ, ЕСЕ или СТИХОТВОРЕНИЕ! трябва ми за днеска.. моля ви по най-бързия начин. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

  2. #2
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    малко повече .. какво точно трябва да пишете ?

  3. #3
    Само това ни каза да напишем Монолог, Диалог, Есе или Стихотворение на тема : Какво ни казва земята .. Моля ви побързайте ;(((((

  4. #4
    Моля ви напишете ми нещо нямам никакво време.. темата трябва да бъде на тема: Какво ни казва земята ? - давам пример може да е за замърсяването и такива. Да бъде монолог,диалог,есе или стихотворение! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО )))

  5. #5
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    вместо да се молиш 2 дни седни си на дупето и виж какво ще ти роди сивото вещество

  6. #6
    мислиш ли че преди да постна темата не съм мислил ?!?!?! нали за това питам ;ххххххх

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    определено мисля.. тая тема в супер лесна,има материали в интернет с които можеш да си помогнеш.. трябват ти точно 5 помощни изречения,които да развиеш + твоето мнение... това ти в цялата философия на есето

  8. #8
    Можеш да напишеш нещо свързано с екологията, със замъсяването на околната среда...много неща. Седни си на задника и помисли малко. Егати мързелите дет сте станали. Аман от вас вече...

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    ей сега ще седнем да пишем щото си нямаме друга работа
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си