.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194

    ало ало ало ало

    Имам една функция на телефона да блокирам определени номера
    1. Какво чува човек когато ми звънне
    2. Няма да може да ми праща смс-и, нали?
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Оф, да му се не види. Как мога и смс-ите да блокирам?
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Лол, не искам да блокирам всички, аз така живея
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  4. #4
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    Цитирай Първоначално написано от Claymore Виж мнението
    Имам една функция на телефона да блокирам определени номера
    1. Какво чува човек когато ми звънне
    2. Няма да може да ми праща смс-и, нали?
    Хардуерно блокиране (от оператора) не знам как става, ама Андроид има доста програми за блокиране на разговори. Любимата ми е Root Call Blocker Pro, очевидно изисква руут.
    Дава ти да избереш различни начини на блокиране, например черен списък, при който блокираш определени номера, или обратното - само разрешени номера могат да ти звънят.
    Можеш да си избереш какво да получава другия - веднага затваряне при набиране, сигнал свободно, изключен телефон, сигнал заето и т.н.
    Блокира смс-и и т.н., най-доброто, което може да се намери

  5. #5
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    руут?
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  6. #6
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Чува "Фостатааа"

  7. #7
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Няма чак толкова голямо значение какво ще му даде на него, въпроса е аз да не виждам смс-а.
    И отново - руут?
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  8. #8
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    Цитирай Първоначално написано от Claymore Виж мнението
    Няма чак толкова голямо значение какво ще му даде на него, въпроса е аз да не виждам смс-а.
    И отново - руут?
    Руута ти дава пълни права върху телефона, разбирай го като безопасно хакване, което ти дава разрешение да правиш каквото искаш, без самото то да поврежда нещо. Има много програми, които използват тези функции, например горната за блокиране на разговори, изтриване на ненужни програми, правене на резервно копие на инсталираните програми, контакти и смс-и и каквото друго се сетиш.

    И не слушай Илко, руута и преинсталацията на андроида са две независими неща. Можеш да руутнеш и да си пазиш сегашния андроид, без да променяш нищо по него.
    Последно редактирано от NaOH : 02-11-2013 на 20:30

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си