.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496

    Question Scribblenauts Unlimited - Проблем!

    Искам да си изтегля Scribblenauts Unlimited, интересна ми се вижда, за когато ми е скучно.. Ноооо имам проблем.. С две думи крашва, дава ми някакъв dump crash. Четох в нета, много хора го имат. Има някои, които го решават като пускат играта като Админ и чрез Win XP SP3. Пробвах, не става. Другаде четох, че от Steam са ъпдейтнали играта с патч (който не мога да открия никъде качен онлайн) за тези, които са си купили играта. И накрая прочетох, че може да зависи от видео картата, при всички машини с карти на Intel дава този ерор. И да, с Intel Pentium съм. Има ли някакъв шанс да я подкарам (без да си сменям видео картата; колкото и да ми се играе няма да купувам нова и да я сменям само, за да си начеша крастата ) та се нядавям да има лесно (безплатно) решение на проблема. Някъде някой беше писал за ъпдейтване на драйверите на видео картата - това не съм го пробвала, тъй като ме е страх да не си прецакам нещо лаптопа и не съм сигурна къде да ръчкам.. Накратко, това е. Ще се радвам, ако някой има решение! ^^
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Никой ли няма отговор?! Като последно - търся патча, с драйверите е малко вероятно да подейства.
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 496
    Ъмм никой ли няма решение на проблема.. Изобщо?
    Женско съм!
    Цитирай Първоначално написано от Ванката
    Депресиращо си тъп бе, Саше!
    ^^

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    това са минималните системни изисквания:

    OS: Windows XP or higher
    Processor: AMD Atholon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: ATI X1800 or better / nVidia 7800 or better / Intel 4100 or better. 256MB Video RAM. Shader 3.0 or better
    DirectX®: 9.0c
    Hard Drive: 2 GB HD space
    Other Requirements: Broadband Internet connection

    пробвай с инсталация на последната версия видео драйвери (нищо няма да се прецака)

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    http://thepiratebay.se/torrent/79181...auts_unlimited

    Пак заповядай.

    // едит - прегледах и коментарите. Тъжно. Не е баш това, което ти трябва, ама не пречи да пробваш ;д

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Защо я заблуждавате, не може да се подкара на лаптоп тая игра.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си