.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Smile Как да изкарваме пари от интернет

    Здравейте, от около 20 дни търся начини да заработя малко пари онлайн, и тук във форума видях един сайт в който плащат за цъкане на реклами. Та за тези 20 дни съм изкарала около $10.00 и си купих едни слушалки
    Засега съм доволна и на толкова, но въпросът ми е имате ли някакъв опит с такива сайтове и можете ли да ми препоръчате още нещо?? Мерси предварително!
    P.S. Не знам дали е против правилата да дам линк за регистрация към сайта, така че ще ви дам само линк към техния български форум: http://www.clixsense.com/?r=5027119&...вали_се
    Последно редактирано от selena4xx : 02-25-2013 на 14:30

  2. #2
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    331
    това е супер малоумна работа ! Пари в интернет се изкарват ако промоутване какви продукти като крокминт,ком или имате някакъв блог с реклами от гуугъл ад сенс или сайт за нещо пак с адсенс и рекалами от други сайтове, за това обаче ви трябва дазнаете html програмен език и да разбирате много здраво от СЕО, научете html и преди всичко високо ниво английски и влизате в https://forums.digitalpoint.com/ тук стават далаверите, на времето съм се занимавал с такива неща научи ме един приятел който за 1 година бачкане така си купи тойота супра

  3. #3
    Прав си, с блог + реклами съм чувала че може да се печели добре но аз така и не успях просто ме мързи да правя блог тъй че си цъкам рекламки за пари и ми е екстра.

  4. #4
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616



  5. #5
    Малеееее това как и за колко време го постигна?? :P

  6. #6
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    ми така

  7. #7
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    331
    90 долара ти си начиенаещ още, аз съм имал вярваш или не по 500

  8. #8
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Ами аз съм скромен, зависи колкото си поискаш, толкова ще ти дадът

  9. #9
    Голям фен Аватара на nevermind...
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    532
    Пари от интернет могат да се изкарват адски лесно, ако си достатъчно креативен... Аз за 3 месеца изкарах €337.70...

  10. #10
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от nevermind... Виж мнението
    Пари от интернет могат да се изкарват адски лесно, ако си достатъчно креативен... Аз за 3 месеца изкарах €337.70...
    Кво имаш предвид?

  11. #11
    Nevermind сподели и с нас де моля те Нали затова я направих тази тема! да споделим опита си

  12. #12
    Голям фен Аватара на nevermind...
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    532
    Направо няма да ви кажа, защото наготово е много лесно.. Но ако сте добри в рисуването/обработването на снимки или правенето на дизайни като цяло, може да продавате "творенията си". Аз така правя пари..

  13. #13
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    има по-лесен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си