Цитирай Първоначално написано от RainBerry Виж мнението
А при мен проблемът е, че на ден ми оставят примерно 2-3лв(понякога 5), а вкъщи почти никога няма храна, просто се готви толкова, колкото за вечеря, защото като остане храна за следващия ден, всеки си върти носа и не иска.. Та, оттам разполагам с някакви-никакви парички, а да тръгна да си купувам меса и салати с тези 2лв, леко няма как да стане.. Накрая става така, че си хапвам един кроасан и това е.. :/
Киселото мляко е 50-60 стотинки,овесените трици-70 ст,овесените ядки около 1-1.30,един плод в зависимост от размера е до лев максимум.Хем хранително,хем здравословно,а и евтино.Аз често си правя овесена каша,много е вкусно.