.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Шапка :D

  1. #1

    Talking Шапка :D

    Здравейте хораа! Искам да ви попитам дали знаете от къде мога да си намеря от онези рапарските шапки (долу ще сложа линк ако не ви стане ясно за кой става дума ) ? Най-вече със супермен или батман или каквито и да други герой и темподобни. Ама да не са от онези обикновените едноцветни със някаква емблема ,а да са някакви по-яки Дано да сте разбрали въпроса ми
    Ето шапките ( не търся точно такива просто давам пример) - http://25.media.tumblr.com/764927e2a...2u0ko1_500.png
    Чао от мен и мерси предварително !

  2. #2
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Ебати тъпите тигани...да ви серем на модата.

  3. #3
    Ами на всеки каквото му харесва

  4. #4
    Най-лесно е да си поръчаш от нета. Дори може да ти излезе и по-евтино.

  5. #5
    да , съгласна съм ... поръчай си от някой онлайн магазин, много по-голямо разнообразие има и няма да обикаляш целия град, а и ще ти излезе по-евтино в повечето случаи.


    -------------------
    http://www.facebook.com/#!/pages/%D0...34121423392000
    СВЕЖИ ИДЕИ ЗА ТВОЯ БАЛ!

  6. #6
    Ами да ама някак не ми се поръчва от интернет ,поради куп причини

  7. #7
    Ако споменеш и от къде си няма да е лошо..

  8. #8
    Предполагам от някои Metal Shop

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Quid Виж мнението
    Ако споменеш и от къде си няма да е лошо..
    София

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от butterflyyy. Виж мнението
    Предполагам от някои Metal Shop
    Да но въпросът е къде има такива ... Знам само Метъл Хевън ,но там вече проверих и нямаше

  11. #11
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  12. #12

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от BrainlessROCKBABY Виж мнението
    Разгледах ги и в самия магазин ,но нито една не ме хареса ... Не че съм супер претенциозна просто искам да е някаква яка ,а не просто обикновена.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от TheProblemIsChoice Виж мнението
    new yorker
    Там има ли хубави ?

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от butterflyyy. Виж мнението
    Предполагам от някои Metal Shop
    -.- (facepalm) да , баш скейтърски неща ще има в метъл магазините пахахаххаххахаххахахахха ;д вие не сте добре ;д , въобще разбра ли за каква шапка става въпрос , а явно и самата която я търси не знае щом е търсила в такъв магазин .Ми щом си от София трябва да си много зле да не провериш в Blok Shop , Urban Style -.- . Вместо да търсиш в метъл магазини (пахахаххахаххаххаах хдхдххдхдхдх) по вероятно би било да намериш на женския пазар отколкото в метъл магазин хдхдххдхд

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Chris.Sayway Виж мнението
    -.- (facepalm) да , баш скейтърски неща ще има в метъл магазините пахахаххаххахаххахахахха ;д вие не сте добре ;д , въобще разбра ли за каква шапка става въпрос , а явно и самата която я търси не знае щом е търсила в такъв магазин .Ми щом си от София трябва да си много зле да не провериш в Blok Shop , Urban Style -.- . Вместо да търсиш в метъл магазини (пахахаххахаххаххаах хдхдххдхдхдх) по вероятно би било да намериш на женския пазар отколкото в метъл магазин хдхдххдхд
    Само един (facepalm) ще ти кажа

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от girl90 Виж мнението
    Само един (facepalm) ще ти кажа
    aww , мерси надявам се да си разбрала колко си заблудена и да потърсиш където ти казах :*

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си