.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Бели пъпчици по шииката

    Здравеите имам някакви пъпчици по шията на члена винаги съм ги имал, просто се чудя да ли е сериозно ? Не са гъбички, а мисля че не са и Pearly Penile Papules . Та да се притеснявам ли или ? Нито миришат нито болят нито нищо. Снимка немога да намеря.

  2. #2

  3. #3
    Нещо като тези на снимка 3 самоче са върху кожата на задната част на члена ми и са много. Пак казвам винаги съм ги имал просто сега се притесних.

  4. #4
    Не се притеснявай щом винаги си ги имал и по никакъв начин не ги провокирай - без стискане чоплене и т.н.

  5. #5
    Всмисъл мен ме притеснява, че маи са станали повече както казах нямам сърбеж болка или каквото и да е просто се притеснявам, а може и от притиснението да ми изглеждат повече.Единствено ме е страх някои рак да не развия.И не са точно бели а със цвета на кожата.
    Последно редактирано от Noob-nooby-nOOb : 03-14-2013 на 18:03

  6. #6
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Ще да се касае за нормално състояние на половият член, потърси ако не се лъжа латинското наименование беше hirsuites coronea glandis.

  7. #7

    Post

    Цитирай Първоначално написано от Noob-nooby-nOOb Виж мнението
    Здравеите имам някакви пъпчици по шията на члена винаги съм ги имал, просто се чудя да ли е сериозно ? Не са гъбички, а мисля че не са и Pearly Penile Papules . Та да се притеснявам ли или ? Нито миришат нито болят нито нищо. Снимка немога да намеря.
    Если это с самого начала, то нет необходимости их всплывать, как сказал georgi12
    Последно редактирано от juwaoix : 08-11-2019 на 07:10

  8. #8
    Виж това видео - https://www.youtube.com/watch?v=iKAj2PdUU1M
    Отлично решение на проблема ти, а екипа лекари ти го препоръчвам с две ръце!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си