.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006

    trojan program win32.host2.gen

    днес майка ми изпищя по едно време да дойда, че касперският изкарал надпис и какво да видя - засечен "trojan program win32.host2.gen", та направих квото казваше антивирусната, там уж се дизенфиктира, рестартнах го, сканирах го пак, изтрих кукита, cc cleaner.. ама нещо не вярвам, че е спрян. съвети?

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    днес майка ми изпищя по едно време да дойда, че касперският изкарал надпис и какво да видя - засечен "trojan program win32.host2.gen", та направих квото казваше антивирусната, там уж се дизенфиктира, рестартнах го, сканирах го пак, изтрих кукита, cc cleaner.. ама нещо не вярвам, че е спрян. съвети?
    щом е засякан няма проблеми каспира си знае работата
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Смени тая смехория касперски, щом чак след като са ти ръчкали в хостфайла се е сетила.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    доста борби съм водила с баща ми да го смени, но той е магаре и не иска. така че това не зависи от мен.
    просто се чудех дали е нужно и друго да направя, да инсталирам и тн. за да се изчисти или така си е ок

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Не знам опциите му, виж дали има сканиране преди зареждане на ОС и я пусни.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    доста борби съм водила с баща ми да го смени, но той е магаре и не иска. така че това не зависи от мен.
    просто се чудех дали е нужно и друго да направя, да инсталирам и тн. за да се изчисти или така си е ок
    Баща ти? Че защо той да го сменя? Ти не можеш ли?
    BTW: Аз съм с AVG Internet Security 2013 и отделно чат-пат си пускам за проверка Malwarebytes Anti-Malware. Дали изборът ми е добър или не - не ми пука. Единствено се дразня, че от настройките, които си направих на AVG-то - да сканира за всичко и всеки, при всеки daily scan ми засича тракинг кукитата на скапания скайп, които при следващото пускане на скайп - пак си се зареждат...

  7. #7
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    мога да го сменя, но той е платил за тоя компютър, той е с доста повече опит от мен в тия неща и не мисля, че е редно да го правя, не за друго.. ;д
    пробвала съм и malwarebytes, сканирах няколко пъти, то изтри някак си програмата за .rar, та сега и .rar не мога да чета, абе направо.. ;д иначе пускам и ad-adware se personal

  8. #8
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Живота на papugai се осмисля само когато противоречи на някой във форума, дори и без причина, така че не би трябвало да се обръща сериозно внимание на написаното от него

    Иначе паниката също не е хубаво нещо. Но опита е

  9. #9
    Аз пък не съм съгласен с мнението, че кашпереца не си знае работата, защото създателите му, преди да почнат да програмират антивирусната, са писали скриптове и вируси. Аз съм ползвал Kaspersky в продължение на 2 години и не мога да се оплача. От както го сложих не ми се бе налагало да преинсталирам ОС в продължение на 2 години... Но това не значи, че машината не трябва да се поддържа като се сканира за malware и да се чистят регистрита и бисквити :d

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си