.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    example
    Guest

    Angry Кафяво или живот

    Деба не знам как да си изразя мислите, не мога да говоря даже, наистина започнала съм да заеквам. Не мога да кажа нищо на никой мамка му И всеки ден ми е като филм пуша през ден или всеки ден защото така имам някаква цел която да постигна и се чувствам щастлива като се напуша целта ми е примерно да реша как да се променя и го измисям и после се отчайвам че няма как да стане и после ям и си лягам, защото като съм нагърмяна си мисля, че и това е невъзможно и като го постигна съм много щастлива. И говоря неадекватно когато съм си ок примерно в момента. Честно нямате представа колко е гадно, все едно мозъка ми е на каша буквално а очите ми виждат преплетено и все едно нещо ги притиска и хем имам много мисли хем нещо ти потиска. Като малка ме беше страх от хора като мен сега и сега ме е страх от хероина заради Мери лека и пръст обаче ако не са някои неща сега да съм на кафево. Нямам си никой и не знам какво да правя опитвам се да се променя и не става и не става даже вече не знам дали имам желание или просто да не се откажа и не знам и азако не бяха наще до сега да съм мъртва. Да лабилна съм и около мен има духове усещам ги не знав дали и някой друг ги усеща и обичам болката. Как да се оправя да се изолирам ли от всичка за да се оправя?

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Потърси психолог.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си