Какви бяхте преди 5 години? Озлобена към околните и много самотна . Бях дете търсещо обич , на което се наложи бързо да поресне .
Какви бяхте преди 2? Бях започнала да притъпявам онази злоба към околните и да откривам хубавите неща в живота .
А преди 1? По различен човек от преди 5 години
Какви сте сега? По щастлива
Какви искате да бъдете? Малко по искрена с хората ,по-малко лицемерна и лоша. Иска ми се да съм по-малко емоционална и агресивна .
Като какъв човек се описвате? емоционална съм до болка , но в същото време не съм искренна много често. Научила съм се да лъжа без да ми мигне окото за щяло и нещяло . Имам си много ама наистина много трески за дялкане , мога да бъда много лоша и отмъщителна .
Какво искате да промените у себе си? Искам да съм повече искрена към хората и една идея по- малко емоционална
Харесвате ли се? Да
Какво не си харесвате?избухливоста ми, не искреността ми , жаждата за отмъщение
Какво ще правите, за да се промените? Ще се уча от грешките си .
Хората от обкръжението ви правят ли ви забележки за държанието ви? Критикуват ли ви? Смятате ли, че са прави? Поне понякога?
Да има такива хора. Някой са прави ,други не са . Зависи от ситуацията и конкретният човек .