.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: помощ...

  1. #1

    помощ...

    Здравейте,
    На 16 години съм , правих секс с приятеля си (без презерватив) и от тогава когато уринирам ми пари и е смесено с кръв , закъснява ми , боли ме стомаха , припаднах. Няма как да отида на гинеколог защото не знам как да кажа на майка ми , пък до колкото знам не мога сама , защото нямам години? Какво може да ми е ? Ако може без да ме нападате..

  2. #2
    Съжалявам, но си бременна.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Можеш да отидеш на гинеколог сама.
    А тест правила ли си си?

  4. #4
    отрицателен.

  5. #5
    Кажи на майка си и иди на гинеколог. Няма друг начин Така или иначе няма как да го криеш вечно. А ако си правила секс скоро, тестовете не са много надеждни.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    На гинеколог може и сама да отиде.

    Но наистина, колко време след това си направи теста?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на ZaicheNaXeroin
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    338
    Отиди на гинеколог,за да не съжаляваш след време!Според мен майка ти да разбере е по-малкото зло на фона на това да си прихванала някоя венерическа болест или да си забременяла!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ZaicheNaXeroin Виж мнението
    Отиди на гинеколог,за да не съжаляваш след време!Според мен майка ти да разбере е по-малкото зло на фона на това да си прихванала някоя венерическа болест или да си забременяла!
    Ами то със сигурност е едно от двете за съжаление. Веднага си взимай от ГПто направление за гинеколог и заминавай да те види. Само между другото, ако майка ти ти се кара за нещо, то няма да е това, че си правила секс, а е това че си го правила без презерватив.

    До ден днешен не мога да схвана защото жените толкова лесно се навиват да правят секс без презерватив...

  9. #9
    Отиди на гинеколог или си бременна или "господина" ти е лепнал нещо...... Майка ти ще ти се скара не защото си правила секс (това е свършен факт),а защото си го правила без презерватив! Ще се наложи да си изтърпиш конското и последиците от глупостта правиш секс без презерватив с неопитен и ненадежден "господин"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си