.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Искам тен !

    Здравейте Бях чула че има някакви специални масла с които се мажеш за да изглежда все едно имаш тен, а след това се измива. Таа въпроса ми е някой ползвал ли е такова, кажете някоя хубава марка от този продукт или от къде мога да си закупя и аз ? Благодаря предварително

  2. #2
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Солариум?

  3. #3
    не не не говоря за масло/лосион с който се мажеш и изглежда така сякаш имаш тен. Иначе солариум в никакъв случай просто съм гледала много страшни филми с тях и няма никакъв шанс да вляза в такова нещо ;д

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Бронзанти?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Бронзанти?!
    ^
    Именно.
    Пробвай в dm.

  6. #6
    За бронзанта (както за почти всяка козметика) цената е доста показателна. Колкото можеш по-качествен си купи и задължително преди ползване се ексфолирай, за да не станеш на петна.

  7. #7
    Хубав бронзант има в dm , успех

  8. #8
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Автобронзант.
    Но лично не съм останала в добро впечатление от тях - да, не го твърдя от личен опит, но като гледах тия, които са го ползвали - направо ужас. Някакви различни петна по тялото, личат си пръстите им. То със сигурност си зависи от начина на нанасяне, де, ама. Просто исках да го вметна тук.

  9. #9
    аха ами мерси аз мисля че се отказах вече, но въпреки това благодаря за съветите

  10. #10
    Автобронзант се казва. И трябва няколко пъти да си слагаш, за да добиеш желания тен. Не се измива лесно обаче, поне при мен не беше никак лесно. Трябваше няколко дни изобщо да не си слагам и след няколко пъти къпане се оправи. И трябва много хубаво да размазваш при нанасянето, за да не станеш на петна, защото изсъхне ли после не можеш да го оправиш и трябва да ходиш на петна докато не се отмие.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си