.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Red face Рожден ден 2013

    Преди да прочетете нататък темата искам да ви кажа , да на 12 съм и ще правя тази седмица 13 ! НЕ съм надута , не нося грим , нямам по-голяма сестра с която да общувам и да ми помага, не ме съдете за бебешорското мислене . Знам малка съм , но имам рожден ден тази седмица в петък 5 април . Искам да ви попитам какво меню и напитки мога да взема за възрастта ми / все пак съм на 13/ .Желая да бъде по-свежо от другите рожденни дни.Мои по-голями приятелки ме молят да взема уиски или бира, но според мен е малко рано за уиски, поне докато стана на 15, ще има по-голями от мен . Парите на са ми проблем.
    I love music and dance

  2. #2
    Ако вземеш уиски и бира викни ме и мене Па нормални неща,торта,сандвичи,сладки, бисквите,БЕЗалкохолни,ядки ..... то друго кво да е,пък след поне 5 години ще празнуваш на ракия и свинско

  3. #3
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Е чакай, бе...зависи от компанията...ако сте сериозни, що да не ? па да земеш един Чивас, бадеми и кашу, па филе "Елена", па тиха народна музичка, после да им поднесеш едни каренца, па после за изпроводяк да сипеш едно коняче...аwwww :3

    К'во го мислиш, не си ли познаваш гостите ? чипсове и коли, надуваш Риана и сте вие (y)

    П.П. Между другото, са не знам при вас как е, ама в Пловдив съм си мернал аз една хубава месарница, продават много симпатични джуланчета, ама овкусени, готови - само да ги пъхнеш във фурната и стават супер крехки.
    Последно редактирано от Mladenoff : 04-02-2013 на 01:03

  4. #4
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Ако сте навън можете да пиете фрешове. Иначе взимаш всякакви чипсове, Фафли-мафли, правиш сандвичи и някакво сериозно ядене, безалкохолно. Пък като толкова искат бира, ако си сигурна, че няма да се напият от една чаша им вземи една двулитровка, да се радват децата. Теглиш готини комедии или правиш готин плейлист с любимата ви музика. Купи каквото ти пожелаеш и каквото мислиш, че ще се хареса на всички, за да няма изолирани хора.
    Все пак това е твоят рожден ден и не си длъжна да се съобразяваш изцяло с желанието на другите, а и си малка за уиски. Само на мен ли ми се струва или приятелите ти възприемат рождения ти ден като оправдание да се изпонапият, за да разказват после колко са се нахакали?
    ^^^
    Бургас <3

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си