.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Как да си изкарвам пари?

    Момиче на 14 години... Само като чуете тези думи се досещате за какво ще ви пиша Както повечето тийнове, и аз имам проблеми с парите и джобните. Мъдрих,мъдрих, но нищо не измъдрих... Та, въпроса ми е, как мога да си ги изкарвам самичка? Опитах се да продам едно-две неща в prodavalnik, но ето че вече втора година си седят там и никой не ги иска. И все пак преди да ми пишете някакъв съвет не забравяйте, че съм непълнолетна и не мога да започна каквато и да е работа... О, и ако ще ми пишете нещо от сорта на "Помоли вашите за повече джобни" или "Изчакай малко да пораснеш" по-добре не си губете времето Благодаря предварително

  2. #2
    Стани най-умната в даскало и взимай по 5 лева да пишеш домашните на другите

  3. #3
    Аз съм на 16 и едвам-едвам ще си намеря нещо другия или по другия месец, а ти на 14 искаш. Няма как да стане, освен ако вашите не са някакви управители или собственици някъде, че да те наемат на някаква заплата.

  4. #4
    Печели пари в сайтове за награди Не можах да измисля нищо по- умно

  5. #5
    Аз също съм на 14 ... Аз например съм дистрибутор на Oriflame ... понеже съм под 16 години съм на името на майка ми ... Та купувам си каталог, показвам го на приятели и познати и така. Печеля все нещичко =)

  6. #6
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от dread88 Виж мнението
    Стани най-умната в даскало и взимай по 5 лева да пишеш домашните на другите
    ^^ Това е много добра оферта.

    Дистрибутор на ейвън/орифлейм - не е много доходоносно, но ще имаш много добри отстъпки и поне за козметика няма да даваш никакви пари, а в началото на гимназията поне аз супер много се зарибявах да имам разнообразни гримове и бижута.

    - Да продаваш бижута -- има по Илиянци, женския пазар, или на Централни хали, абе места, където продават обеци по 1лв, където в места, като мола, ги пробутват същите боклуци за 15-20лв, което е просто нелепо.
    Купуваш ги, казваш, че в мола ги дават за 15лв, ама ти им правиш оферта за 5лв.
    Събери около 30-50 лв и накупи много, направи си каталог, снимай ги - абе, може да стане фън.

    -- Прави сама бижута - онлайн има много описания как става - с глина, с мъниста..
    -- Декорирай чаши, вази, шкафове, абе - някакви декорации прави -- можеш да зарибяваш роднини.
    -- Ако имаш преса, маша - можеш да се научиш да правиш хубави прически, плитки, маникюри -- първо върху роднини, като станеш добра, можеш да пускаш оферти на съученичките ти, да ги лакираш яко + прическа за 5лв.

    Абе, има много начини, ама трябва да отделиш време.

    Каквото имаш като умения, можеш да го продадеш, стига да имаш хъс, а той не се развива чак толкова трудно.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #7
    Лапай на дебели тираджии

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от orthodox Виж мнението
    Лапай на дебели тираджии
    Щях да бъда много изненадана ако нямаше някакъв МЕГА ТЪП отговор!! Защо винаги трябва да очерните всичко с глупости??

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Miiimiii Виж мнението
    Щях да бъда много изненадана ако нямаше някакъв МЕГА ТЪП отговор!! Защо винаги трябва да очерните всичко с глупости??
    Sieg Heil :3

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от orthodox Виж мнението
    Sieg Heil :3
    И какво трябва да означава това??

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Miiimiii Виж мнението
    И какво трябва да означава това??
    google is your friend

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от orthodox Виж мнението
    google is your friend
    Пфффф.......

  13. #13
    Голям фен Аватара на nevermind...
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    532
    На 14 няма особено голям избор.. Иначе аз правя дизайни за тениски/стикери и си изкарвам стабилно...

  14. #14
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Дистрибутор, както ти казаха горе. Ако вашите имат собствен бизнес можеш да им помагаш срещу някакво заплащане. Когато бях по-малка с нашите се бяхме разбрали на върша еди си каква домакинска работа и ми даваха пари за това.
    ^^^
    Бургас <3

  15. #15
    Голям фен Аватара на Eskapel4o
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    680
    И все пак можеш да си намериш работа на морето , нищо че нямаш 18

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си