.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Orient Express

  1. #1

    Smile Orient Express

    Искам да питам преди като се продаваха цигарите ориент експрес, колко милиграма никотин&катран съдържаха. Някой, който ги е пушил и се сети ще е страхотно. Всеки, който съм питал по-голям ми излиза с това "ооо много силни цигари", "бият в петите направо" и тем подобни, но никой незнае точно колко е било съдържанието им на никотин или катрани.

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    тез очи зелении... дяволски обичаааммм

  3. #3
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    ем бях на 11 когато ги пуших,първия път доста кашлях после им свикнах.. ся карелията са ми слаби.

  4. #4
    1.1 мг никотин, 15 мг катран стига да става дума за тези:

    Докато още пушех ми дадоха, един ден да опитам Беломорканал 1.5-1.7 мг никотин, 27-32 мг катран, доста ме озори докато я изпуших.
    Последно редактирано от Stray : 04-12-2013 на 02:07

  5. #5
    Точно за тези ставаше дума Много благодаря!
    А колкото до тези Беломорканал...лол, жалко, че вече не се продават.

  6. #6

    Ориент Експрес

    Привет :P о Ориент Експрес са мн яки цигарки аз съм пушил с Ванилия , Ягода , Малина и Шоколад пфф хора и до ден днешен няма толкова яки цигари ванилията не бяха толкова хубави но малината и шоколада направо палиш си цигарката дърпаш си и в устата ти остава вкус на малина шоколад или ягода зависи от кои пушиш и е мега яко ^^ аз си ги спомням добре Никотина беше от рода на 7-8 Катран 12 и Въглероден оксид 30 чисто наркомански цигари на мен лично ми харесваха цигарите и даже струваха 1.80 и някои знаели дали ги продават още ?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си