.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Спешно!!!!

  1. #1
    Skype2000
    Guest

    Спешно!!!!

    Някой знае ли програма за разбиване на Skype пароли,че мисля ,че гаджето ми изневерява!!!
    Съжалявам ако е имало друга такава тема.

  2. #2
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Засега няма такава.
    Има друг начин... http://www.digital.bg/software/free-...ftware842.html
    Тази програма запаметява всичко каквото правиш на компютъра. Какво отваряш, какво пишеш. Чрез нея имам няколко фейсбука и скайпа от училище. Запаметява всичко, което пишеш. Първо я разучи. Ако можеш я инсталирай на нейния компютър. Мисля, че има начин да се праща информацията автоматично на емайл. Ако не, след време ще трябва да ходиш пак у тях да събереш информация

  3. #3
    Skype2000
    Guest
    Днес един ми разби паролата и ми е интересно как го е направил,че така е по-лесно отколкото да инсталирам

  4. #4
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Значи последно проблема е, че гаджето ти изневерява с този дето днес ти е разбил паролата на скайпа?

    Ако някой друг освен теб е имал достъп до компа ти, нищо не го спира да инсталира програмка като описаната по-горе. Аз това съм го правил преди 10 години още

  5. #5
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Знаеш ли? Забрави разбиването на паролата. Щом се е стигнало до там, че да я дебнеш с подобни методи, дните на връзката ви са преброени.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Skype2000 Виж мнението
    Днес един ми разби паролата и ми е интересно как го е направил,че така е по-лесно отколкото да инсталирам
    Е, да, определено по-лесно е да ти е наготово, отколкото да се разтърсиш. Иначе програмата, която са ти дали по-горе е в пъти по-елементарна от хакването. Кофти като цяло.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си