.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Залог

  1. #1

    Залог

    Здравейте, искам да попитам нещо.Ако напримерно играя еврофутбо* ( не знам дали е реклама затова стагам *) и съм пуснал система 3 от 4 мача но хвана само 2 от 4 дали се взимат някакви пари , не играя а питам само от интерес.
    Предварително мерси !
    אויב איך מאַך אַווערטאַד

  2. #2
    Фен Аватара на runway27
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    не хващаш нищо

  3. #3
    Голям фен Аватара на kyka1
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    657
    Това поле: Системи пълно комбиниране аз не мога да го разбера някой може ли да обясни може ли да не се попълва или е задължително да се попълва !? И за полето: Множител ми е същия въпрос
    Живота е рисуване без гума за триене...





    МОМЧЕ СЪМ !

  4. #4
    Фен Аватара на runway27
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    ако искаш да играеш система го попълваш, ако искаш да играеш права колонка не го попълваш

  5. #5
    Голям фен Аватара на kyka1
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от runway27 Виж мнението
    ако искаш да играеш система го попълваш, ако искаш да играеш права колонка не го попълваш
    Стана много сложно ще обясниш ли какво значи права колонка и по подробно да обясниш за тези системи защото от сайта на еврофутбол нищо не разбирам
    Живота е рисуване без гума за триене...





    МОМЧЕ СЪМ !

  6. #6
    Фен Аватара на runway27
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    Ами права колонка е такава каквато ти вероятно пускаш, просто опр. брой мачове и хващаш, ако излязат всички Системите не ги играя и не ги разбирам много, общо взето много колонки в един фиш. Примерно искаш да играеш 5 мача, ако ги играеш в права колонка трябва да познаеш всички, за да спечелиш, ако ги играеш в система 3от5 или 4от5, ще спечелиш съответно при 3 или 4 познати. При системите вече се търсят по-големите коеф., иначе няма смисъл да се играят. Колонките при системите се смятат, като направиш всички възможни комбинации, примерно система 3от5 ти е 10 колонки. Минималния ти залог е 0.10 ст. на колонка.

    http://futbolniprognozi.com/polezno/...&B9=&B10=&D3=1

    това е калкулатор и можеш да си смяташ всичко

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си