.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Хакване ?!?!!!?!

    Абе пичове, както си се ровех из нета, изведнъж мишката сама започна да се мести на долу към "старт бутона" и изведнъж се отвори едно поле на половината на мозила-та. Беше разделено на две части, от дясната имаше разни кодове от лявата не помня... И се опитах да минимизирам мозилата, но нещо не се получавашаеи дръпнах кабела на лаптопа
    Та да ви питам дали аз нещо съм направил или някой друг се е намесил?....

  2. #2
    Според мене, някой друг ти е влязъл в компа (Сигурно през teamviewer-a). В такива случаи, дърпаш кабела на нета. На мене така ми влязоха в компа и аз като дръпнах нета, всичко спря. После го включих и след известно време пак влязоха. Сканирах с анти-вирусната (на изваден кабел), но тя не откри нищо. Прехвърлих си най-важните неща на друг компютър и си преинсталирах моя. Сега всичко е ок

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    в такива случаи е добре да имате добра защитна стена(firewall) - такъв рутер и/или такъв софтуер като zonealarm, и да сканирате с: malwarebytes, spybot s&d, advanced system protector(systweak), и microsoft malicious software removal tool, понеже антивирусните не могат да засичат някои malware/adware/spyware
    Последно редактирано от npp : 05-03-2013 на 08:39

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Софтуера не струва Конзолата му е майката
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    понеже антивирусните не могат да засичат някои malware/adware/spyware
    Да, съгласен съм!
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    в такива случаи е добре да имате добра защитна стена(firewall) - такъв рутер и/или такъв софтуер като zonealarm
    Според мене, zonealarm ще го нервира много, понеже за всяка една програма, тя те пита по 100 пъти, дали да я блокира или не. Нека си качи Comodo FireWall. Според мен е по-надежден

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си