.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 117
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Халюциногенни гъби (Тема без простотия!)

    Една дружка ми говори за тях и ми стана много интересно (наистина интересно и от научна гледна точка) ^ та реших да се допитам и до вас (нямам идея защо).. Някой пробвал ли е? :о Колко вредно е? В уикипедиа пише, че може да се пристрастиш. :о Какво се случва? Физически как сте? А психически? хаха
    Аз грам не съм запозната, но ми е интересно. ^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613

  3. #3
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Ела да се надрусаме с гъбена чорба

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    И аз не съм пробвал още, имам голям мерак обаче. За единичен случай ми звучи като много примамлива дрога. Общо взето очаквам да рева от смях и да се филмирам, и да си мисля върховните глупости много дълго време. И после да не мога да мръдна.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Има филм на НГ за тях. Има го и в замунда. Знам, че помагат при клъстерно главоболие.
    n00bs

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Има филм на НГ за тях. Има го и в замунда. Знам, че помагат при клъстерно главоболие.
    Oo, ще го гледам. :3

    Chacho, аз пък си мисля (от това, което ми разказваха), че не е толко' смешно, колкото.. все едно си неадекватен и виждаш всичко по различен начин и реални неща, които не можеш да видиш без.. теЗ гъби.. хахах така ми го описаха.. :3

    Едит: Абе Якуза, ще дадеш ли линк?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  7. #7

  8. #8
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    аз доколкото съм запозната, един приятел ми разправяше, че халюциогенните са просто мега филма, а от смехотворните стоиш буквално по 8-9часа с усмивка на уста и ти е смешно. абе не мисля, че ще пробвам някога, страх ме е да не си причиня нещо :Д

  9. #9
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Не мерси. Ще взема да се филмирам много и ще свърша няколко метра под земята. Тревата си ми е напълно достатъчна.

  10. #10
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    ял съм гъби от 1 фр си бях взел направени и после срещнах мики маус и си говорих с него докато се прибрах. Иначе ако умееш да правиш хубави свирки ще те заобичам повече от всичко.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от DoubleDMG Виж мнението
    ял съм гъби от 1 фр си бях взел направени и после срещнах мики маус и си говорих с него докато се прибрах.
    Ебати якото.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    Не мерси. Ще взема да се филмирам много и ще свърша няколко метра под земята. Тревата си ми е напълно достатъчна.
    Защо бе? Гъбки са. Толкова ли да са опасни? :3 Пък и не е казано, че ще изядеш едно кило.. :3

    Аз искам да пробвам веднъж ей тъй от любопитство..
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  13. #13
    //Сериозен тон

    Пробвала съм и между другото, от тогава не съм същата.
    Когато забравиш кой си и не можеш да асимилираш какво е време и какво е пространство - весело.

    Но не познавам друг, на когото да му се е случило това по време на трипа.
    Другите си бяха адекватни, аз понеже съм дребна - 4 гъбета ме повредиха така, че цяла нощ съм си губела паметта през 1м като болна от алцхаймер.
    На сутринта, след това мъчително безсъние, се сетих коя съм, изпих литър и половина вода, защото от емоциите се бях обезводнила и очите ми бяха болящо пресъхнали.
    Написаха ми 9 шестици по информатика, защото бях взела 3то място в едно състезание, а аз не знаех къде се намирам

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    Защо бе? Гъбки са. Толкова ли да са опасни? :3 Пък и не е казано, че ще изядеш едно кило.. :3

    Аз искам да пробвам веднъж ей тъй от любопитство..
    Ако вземеш по-слаби и малко, просто цветовете ще ги виждаш по друг начин и ще можеш по тавана да разместваш разни точици, това е единственото весело

  15. #15
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    да наистина и това го има да незнаеш кой си.. И наистина след като ги употребих всякъш се изгубих и станах няк'ъв все1 от камък..

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    хахаха сладкоо :3


    http://www.dailymotion.com/video/xp1...s#.UYUK-s3_D_E якуза, това ли е, бе? :3

    И защо ги слагат на едно място с LSD?! :O
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    хахаха сладкоо :3


    http://www.dailymotion.com/video/xp1...s#.UYUK-s3_D_E якуза, това ли е, бе? :3

    И защо ги слагат на едно място с LSD?! :O
    Не виждам разлика между изперкването при двете.
    Ако имаш чувствителен организъм, не пробвай lsd, не можеш да контролираш дозата ( една е), при гъбите можеш ( ако някой ти каже, че са по-силни, взимаш 1, етц )

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    манииии, изобщо не искам да намесваме баш наркотиците в темата :О

    Нека си говорим за гъбки :3
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  19. #19
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Пробвай кладница

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    манииии, изобщо не искам да намесваме баш наркотиците в темата :О

    Нека си говорим за гъбки :3
    Че и те с псилоцибина никак не са просто гъбки.
    Не са сладки и невинни.

    Обаче виждам една много голяма красота в някакво младо момиче, с тежък черен грим, на lsd/гъби, пълна неадекватност, и след това стои с празен поглед и продължава да живее ден за ден, и да се влачи по живота като найлоново пличке, веяно от вятър.

    И да е болнава, и да се влачи жива/умряла, и да те е страх да я докоснеш, защото е на косъм.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Наркомани.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от Котка Виж мнението
    Обаче виждам една много голяма красота в някакво младо момиче, с тежък черен грим, на lsd/гъби, пълна неадекватност, и след това стои с празен поглед и продължава да живее ден за ден, и да се влачи по живота като найлоново пличке, веяно от вятър.

    И да е болнава, и да се влачи жива/умряла, и да те е страх да я докоснеш, защото е на косъм.
    ewww изобщо не говорим за такова, тваЙ шибано и пропаднало
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL Виж мнението
    ewww изобщо не говорим за такова, тваЙ шибано и пропаднало
    Не те ли побиват тръпки като го помислиш, мен ме.

    За мен е шибано и пропаднало съществуването на 98% от форума иначе, като отваряме темата.

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от Котка Виж мнението
    Не те ли побиват тръпки като го помислиш, мен ме.

    За мен е шибано и пропаднало съществуването на 98% от форума иначе, като отваряме темата.
    Ами не си го помислям.
    Аз не се интересувам от LSD, амфети, спринцовки и наркомански истории..
    Аз си питах за гъбките от любопитство.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  25. #25
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    n00bs

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си