.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    На бързо и я махаме.

    Харесвам си едно момиче от дълго време.Пишем си естествено лигави работи по скайп и т.н... но всеки път като настоявам да излизаме тя все няма време ,няма я в града,ще си ляга... знам ,че е малко срамежлива ,но какво толкова има няма да излизаме с националния отбор по самбо.Мисълта ми е там ,че няма как да и го кажа ..какво чувствам и дали и тя е там където аз.Много ми е лесно да го кажа по интернет ,но всички знаем колко сме ставаме пред клавишите Знайте ,че това не е от вчера...от доста време ..познаваме се от много малки просто сега взехме да си общуваме.Писваше ми да се опитвам да излезе с мен...и спирах да и пиша и след известно време ..тя пак ми драсваше по нещо... и айде пак на ново Разтапям се като започнем да си лафим ...въпреки че изчерпва въпросите ми с Да или НЕ Много е долно това момиче..опасна работа са! Играе си май май..човърка си егото! Въпроса е какво мислите? Сигурно сте минали и по този път и какви са били резултатите ? Как да постъпя? Не съм стигнал до там ,че да мисля само за нея ,но се топя и искам да задействам нещата,но КАК?

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Еми очевидно тя не иска да задейства нищо. А като прочетох заглавието на темата ти, реших, че искаш съвет как да хванеш с още някой някое момиче, да я оправите и да я разкарате. Страшни заглавия.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Мацоранката не те иска. Знае че плезиш език по нея, ама тя не ти се кефи чак толкова. Не нахалствай. Четка си егото само.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    А като прочетох заглавието на темата ти, реших, че искаш съвет как да хванеш с още някой някое момиче, да я оправите и да я разкарате. Страшни заглавия.
    Същото!

    Девойката не иска да излизате не защото е срамежлива, а защото не й допадаш за нещо повече.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  5. #5
    Е тогава защо ,като спрем известно време да си пишем..и след това тя ми драсне първа? Аз не и свалям звезди или да я обсипвам с комплименти ,че да ми търси вниманието... но това което ми казвате мисля ,че явно е вярно.Чак толкова да се срамува да не иска да излезем..пък и аз я питам съвсем културно. Такава била работата...

  6. #6
    Голям фен Аватара на DENKAZ
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    В реалността
    Мнения
    773
    Цитирай Първоначално написано от kirkata1 Виж мнението
    Е тогава защо ,като спрем известно време да си пишем..и след това тя ми драсне първа?
    Щот си вдига егото бе мой, те ти го казаха. Разиграва те, не храни празни надежди.
    Schhh! Hear the silence...

  7. #7
    И аз съм писала така на някой от скука, въпреки, че не съм изкала да излиам с него но е очевидно, че няма сериозни намерения към теб.. и аз съм много срамежлива, но никога няма да откажа на момче което харесвам да излезем само защото ме е срам

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Еми очевидно тя не иска да задейства нищо. А като прочетох заглавието на темата ти, реших, че искаш съвет как да хванеш с още някой някое момиче, да я оправите и да я разкарате. Страшни заглавия.
    между другото да



    просто не иска да предприема нищо,но не иска и да спирате да пишете

    в ситуацията ти си набутания и или стоиш така и се ядосваш или си харесваш друга

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от scioquoniamsuccedere Виж мнението
    И аз съм писала така на някой от скука, въпреки, че не съм изкала да излиам с него
    Някога и аз съм го правила.

    А и тази определено си те разиграва за да си четка егото. Няма да излезе с теб.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  10. #10
    Аватара на LaCritic
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    In Your Mamma's Pussy
    Мнения
    75
    Откажи се пич. Намеква ти нещо..
    Аз пък си немам подпис, да ва е яТТТ!

  11. #11
    Добре това което казвате звучи доста логично Но ...защо когато си пишем ми иска снимки от лятото ,с гащи ,без гащи ...в смисал прави ми комплименти ,за характера и тем подобни... дявол жена е! Сигурно е от тия дето искат да се борят за тях ..да нахалстват знам ли... вече май не е на мода да си мил с момичетата.

  12. #12
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Защото иска внимание, иска да хлътваш по нея. И после нищо да не стане, нея не я бърка това. Ако иска да се бориш за нея, ще те допуска до себе си, но ще се дърпа по друг начин, ще иска да докажеш, че си за нея, но все пак ще се виждате, ще ти се усмихва. Трябва да се научиш да разпознаваш поведението на момичетата.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #13
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Не те иска.
    Вдигаш й самочувствието и само толкова. Доволна е от това, че й чешеш егото и че получава мъжко внимание.

  14. #14
    да го кажа и аз още веднъж само си търси внимание независимо дали и правиш комплименти или не. Усеща че може да те разиграва и ѝ доставя удоволствие. И аз съм го правила

  15. #15
    Повече от фен Аватара на analgin
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    372
    Принципно може и да иска да те опознае малко по-добре , колкото и да го позволява скайп , но след прочетеното за снимките с гащи и без гащи и аз съм съгласна ,че само си играе за да й се повдига самочувствието , като се прави на интересна и разкрепостена.Извън скайп надали ще повдига теми за бельото ти и тн . Това ,че ти пише като спреш не означава ,че те харесва , може да й скучно и така да се забавлява . Жадни за внимание и интриги много , по-добре не си губи времето с неосъзнати и лигави подрастващи като задоволител на нечие его

  16. #16
    Супер фен Аватара на tonique
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София де Жанейро
    Мнения
    1 808
    Спри да и пишеш примерно 2-3 дни и ако тя ти пише може да имаш малък шанс, нека тя ти ходи по свирката меко казано ..
    и недей да пишеш тъпи въпроси като: как си, какво правиш и т.н.

    Вземи и първо телефонния номер говори си малко с нея 2 дена примерно по 10-15 минути отново спри за 2-3 дни да я търсиш..

    Обаждаш и се и директно и казваш: Утре искам да се видим с теб ще те чакам еди колко си часа пред не знам си кво - ще видиш къде ще те заведа (но не и казвай преди да сте се видяли къде ще ходите така се губи тръпката от нейна страна) ако се навие съм 80% сигурен, че цяла нощ ще мисли къде ще я заведеш!!

    напиши по-късно какво е станало с момичето дали се е получило
    Азис - Хоп [music]

  17. #17
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    А що не я питаш що те реже?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #18
    Жените обичат да се чувстват харесвани и ухажвани Това обаче не означава, че са склонни да излизат с всеки, които ги кара да се чувстват по този начин Щом не иска, по-добре се откажи - иначе може да те разиграва така още много дълго време.

  19. #19
    Повече от фен Аватара на feikk
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    371
    Чеша си егото. Може и да има друго момче и да те държи за неква дълбока резерва като от време на време поддържа контакт и с теб. Но със сигурност ако искаше нещо повече до сега щеше да си е прежалила срама. Сори.
    dgdg

  20. #20
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    А може просто да е избързал...
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от kirkata1 Виж мнението
    Харесвам си едно момиче от дълго време.Пишем си естествено лигави работи по скайп и т.н... но всеки път като настоявам да излизаме тя все няма време ,няма я в града,ще си ляга... знам ,че е малко срамежлива ,но какво толкова има няма да излизаме с националния отбор по самбо.Мисълта ми е там ,че няма как да и го кажа ..какво чувствам и дали и тя е там където аз.Много ми е лесно да го кажа по интернет ,но всички знаем колко сме ставаме пред клавишите Знайте ,че това не е от вчера...от доста време ..познаваме се от много малки просто сега взехме да си общуваме.Писваше ми да се опитвам да излезе с мен...и спирах да и пиша и след известно време ..тя пак ми драсваше по нещо... и айде пак на ново Разтапям се като започнем да си лафим ...въпреки че изчерпва въпросите ми с Да или НЕ Много е долно това момиче..опасна работа са! Играе си май май..човърка си егото! Въпроса е какво мислите? Сигурно сте минали и по този път и какви са били резултатите ? Как да постъпя? Не съм стигнал до там ,че да мисля само за нея ,но се топя и искам да задействам нещата,но КАК?
    Два варианта карате братко , първия е да не те харесва , спри да се занимаваш с нея , вариант 2 да ти прави популярния през тези дни ИГНОР ТЕСТА , игнорва те дори да те харесва като иска да ти види реакцията дали ще е агресивна , също дали ще продължиш да я търсиш тъй да се каже дали проявяваш интерес към нея , това ако е имаш шанс но аз ако бях бих я нападнал със същата подла игра , ако не върнеш топката , ако стане нещо между вас ще бъдеш контролиран като котенце

  22. #22
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от sicknessprevails Виж мнението
    Два варианта карате братко , първия е да не те харесва , спри да се занимаваш с нея , вариант 2 да ти прави популярния през тези дни ИГНОР ТЕСТА , игнорва те дори да те харесва като иска да ти види реакцията дали ще е агресивна , също дали ще продължиш да я търсиш тъй да се каже дали проявяваш интерес към нея , това ако е имаш шанс но аз ако бях бих я нападнал със същата подла игра , ако не върнеш топката , ако стане нещо между вас ще бъдеш контролиран като котенце
    My point exactly...

    Шит тест му се казва.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си