.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299

    Добре де как правите приятели [Сериозна тема, tl;dr type]

    Обяснете на моята асоциална особа. Не, че ми трябват, но ми е любопитно.
    Кофаджия съм от както се помня, помня LovesickK и Defakto какви афери имаха тука, още преди това, мисля че беше времето когато не беше въведена кирилицата и вдигнах форума на бунт като накарах някои потребители да си сложат Star Trek и Star Wars кораби в подписите. Тогава ми беше първия бан. А помня и като щурмувахме Секса и Любовта с адския спам.
    Един път ме вкарахте в общ чат и аз почнах да говоря как котката ми повърнала на възглавницата и аз съм въргалял цяла нощ (което беше лъжа), но може би там ми беше грешката. Ама всички се смееха а аз се радвам, като правя хората щастливи (въпреки, че някои крещяха да ме махнете от чата, което стана в последстие).
    Грамотен съм, още съм млад (на XVIII), хубав съм, тренирам, мога да стоя на две ръце, уча математика като луд и съм доста добре наясно по абсолютно всяка тема. Бих умрял за непознат ако е в опасност. Не пия, не се държа лошо с никого, не пуша. Морала ми е на много високо ниво въпреки, че намалява напоследък. Средностатистическо ми е семейството и като съм на вън с приятели винаги черпя и им купувам нещо е така щото ми е кеф.
    И въпреки всичките ми опити да се социализирам където и да е (не само тук), винаги съм някакъв аутсайдър, който е супер френдли пича и се смее на абсолютно всичко, разбира се с абсолютно всеки заради позитивния му характер и вечната усмивка, но все пак в крайна сметка като свърши срещата, училището, или каквото е там, бивам забравян.

    Не ми пречи това да съм сам, но и не разбирам какво става, защо така все съм настрани. Като поканя някое момиче да излезе с мен да гледаме нещо, все ще си помисли, че искам нещо повече и всички обикновенно ме намират за "обикновен". I DO NOT UNDERSTAND.

    Also: Използвах римски цифри за годините, защото Осемнадесет е много дълго а с арабски цифри дава емотикона.

  2. #2
    anonymous895156
    Guest
    трябва и да си гадняр

  3. #3
    Супер фен Аватара на vankovvv
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Кофата
    Мнения
    1 988
    18
    Always wanna play but never wanna loose

  4. #4
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Когато си в дадено общество (училище, университет, работа ...), винаги има някой, с който да си допаднеш, и щеш-нещеш ставате приятели. Иначе на мен най-близките ми са от ранно детство, дето както се казва си знаем и кирливите ризи.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Кефиш ме, щи звънна.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Когато си в дадено общество (училище, университет, работа ...), винаги има някой, с който да си допаднеш, и щеш-нещеш ставате приятели. Иначе на мен най-близките ми са от ранно детство, дето както се казва си знаем и кирливите ризи.
    Станах фр с шизофреник (истински), даже и с него не излзаме толкова често

  7. #7
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Цитирай Първоначално написано от Uzerneim Виж мнението
    Станах фр с шизофреник (истински), даже и с него не излзаме толкова често
    Е то ако излизате всеки ден в продължение на часове, ще си омръзнете и няма да има кво да си кажете

  8. #8
    Доколкото разбирам на теб не ти е проблем да самото общуване и те приемат, но проблемът е какво да правиш след това?
    Събираш скайпове-майпове, фейсбуци, телефони и водиш хората на срещи, тет-а-тет. Трябва да подхождаш индивидуално към всеки и отношенията ви да са лични. Тоест да излизате заедно и извън компанията. Да те усетят като Теб, а не като един от всички...
    Frozen is heaven and frozen is hell.
    And I am dying in this living human shell.
    I am a dying God, coming into human flesh.
    I am a dying God.
    Frozen my heart.
    Frozen my soul.
    Frozen my love...ﻩﻩﻩ

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Абе не ме приемат нищо, че не се разбираме. Май просто не съм попаднал на правилните хора, ако има такива. Странна работа.

  10. #10
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Искаш ли аз да ти стана приятелче?

  11. #11
    Може би тази мания да си част от нещо отблъсква хората, защото виждат, че това ти е главната цел и .. абе схвана ми мисълта. Отпусни се малко и не мисли по въпроса, и ще видиш чудеса

  12. #12
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    "И въпреки всичките ми опити да се социализирам където и да е (не само тук), винаги съм някакъв аутсайдър, който е супер френдли пича и се смее на абсолютно всичко, разбира се с абсолютно всеки заради позитивния му характер и вечната усмивка, но все пак в крайна сметка като свърши срещата, училището, или каквото е там, бивам забравян."

    Истината е някъде там.

  13. #13
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    това с момичетата -много зависи как и какво казваш ако и кажеш айде навънка,че ми е скучно,може да звъннем на още някой едва ли ще си помисли,че искаш нещо повече

  14. #14
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Не се напъвай толкова.

  15. #15
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Цитирай Първоначално написано от EinGutesKind Виж мнението
    Е то ако излизате всеки ден в продължение на часове, ще си омръзнете и няма да има кво да си кажете
    Абе не е точно така.. С бфф-то се познаваме от вече близо 14 години и излизаме заедно често (учим и в едно даскало и се виждаме всяко м/учасие почти), за дълго време и единствено мълчим, когато хапваме нещо.. че даже и тогава пак имаме за какво да говорим, но все пак трябва да сме културни.

    По темата: Приятели не се правят ей така, нали знаеш?

    Относно каненето на момиче да гледате нещо.. Ние женските винаги си имаме нещо на ум за това (освен, ако не те познават добре и знаят, че не смяташ да правиш нещо по-различно от гледане на "нещото" или са прекалено наивни, за да им дойдат "тия" мисли). :Д

    Мързи ме да пиша сега, но мисля, че мнението на AngelAntichrist се препокрива със моите мисли.
    *сън*

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Понеже никой не иска да гледа Iron Man 3 с мен - поканих майка ми, която и тя ми отказа. Май ще взема баба

  17. #17
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Спри да бъдеш путка. ИДИ САМ.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от 102 Виж мнението
    Спри да бъдеш путка. ИДИ САМ.
    I WILL DO IT!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си