.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Обезкосмяване -интимни части (момичета)

    Здравейте, имам проблем- преди още около година ходих за първи и последен път на кола маска на триъгълник в салон и ми се появиха след това няколко пъпчици в областа. Проблемът е, че не ми се махат. От тогава се опитвам с други методи като с депилиращи кремове, които са даже за чувствителна кожа, но от тях всичко се появява на другия ден. От крема не ми се появяват, но те просто са си там , седят си или се появяват ей така от нищото без да съм ползвала нищо. Ходих при личния лекар и тя ми каза , че това е от скубането и , че всеки път като ги скуба ще ми излизат. Аз и казах че съм всъщност съм ги скубала за последно преди месеци и тя ми каза, че може би някой не са пораснали още. Обаче случая въобще не е такъв- те просто си се появяват като акне на лицето, иначе не ме сърбят. Казват ми, че това не било за гинеколог. Та какво можете да ми кажете??

  2. #2
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Ти посети гинеколог, за да ти е мирна главата.
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  3. #3
    отидох на гинеколог веднъж, не беше за това, но тя нищо не каза, а няма как да не ги е видяла...

  4. #4
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    тогава се допитай до дерматолог. Все трябва някакъв успокояващ мехлем да ти помогне.
    always late but worth the wait!

  5. #5
    Аз си махах космите подмишниците наскоро и се появиха пъпчици. Намазах ги с крем Здраве и на следващия ден нищо нямаше но незнам все пак това са подмишници. Може би кожата ти е по-чувствителна и затова излизат пъпчиците или може да е алергична реакция. Най-добре посети гинеколог.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    аз ги махам със самобр. и също имам но следващия ден ги няма

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си