.
Отговор в тема
Страница 5 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 146
  1. #101
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    Плс.
    Когато искам цигари, не давам пари за храна. Тва е. Не всички имат космични суми джобни. И всеки решава за кво да ги даде в крайна сметка.

  2. #102
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    не знам кво ви бърка кой с какво и колко се трови

    пуша много, ама много рядко бял давидоф

  3. #103
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Рядко пуша. Като ми се припуши много, минавам на няква Ева (тая кораловата ми харесва, понякога и от тия зелените и двата вида уважавам), Виктори златно и от тва лимитираната серия дето беше също съм вземала, Мерлин, ЕлЕм, Боро голд тъч синьо и черно, черен Лъки Страйк, понякога Карелия, Кинг и други такива шитни. Ако ми се допуши посреднощите, кърпя наще, че пушат правени със гилзи и рядко успявам да видя края на цигарата. Общо-взето според зависи е работата. Случвало ми се е да се събуждам с идеята, че ми се пуши Камилка или нещо ментолово.

  4. #104
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Цитирай Първоначално написано от Fisherman Виж мнението
    много ли сте яки като пушите
    Много ли си як като си девствен на 20
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  5. #105
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    не знам кво ви бърка кой с какво и колко се трови

    пуша много, ама много рядко бял давидоф
    Е, моля ти се сега. Те нали трябва да се направят на ЕнтелЕгенти и да пробутват на краставичар краставици. Осъзнайте го това бе, хора-няма пушач, който да не осъзнава вредата от цигарите.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  6. #106
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Голям виц каза. Разсмя ме доволно.

  7. #107
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Кое е виц? Че не ми трябват една тайфа дървени философи да ми обясняват, че пушенето е вредно? Аъде нема нужда.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  8. #108
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Хаха ще разбереш някога какво съм имал в предвид ама явно още не ти е дошъл момента.

  9. #109
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Жив и здрав да съм....
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  10. #110
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    Напоследък много често се замислям колко мнооого ме дразни, когато едни хора коментират начина на живот на други хора. Злобеят, клеветят, бъркат се, дори кълнат...

    Какво, мамка му, ви интересува кой кво и по колко пуши? Да не би да живеят с вашия бял дроб, с вашите органи?
    Ама пушат Боро, ми да пушат бе, щом могат да си го позволят да пушат. Дали е кутия на партия между приятели или имат възможност, кво ви пука? Нали вие праведните не се тровите, водите здравословен начин на живот, добре ви е, кому е нужна тая злоба тогава?
    Още по смешно е как се възмущавате, че пушат от 15 годишни. По онова време са пропушвали още по-рано, просто са се пазели и криели повече... тва е.

    Аз май съм се разписвала, пропуших в девети клас, по принцип съм на ММ100, когато нямам пари за цяла кутия често си взимам Кинг десетка или цигари на дребно.

  11. #111
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    А да, и забравих да спомена, ОБОЖАВАМ да пуша, харесва ми, изпитвам неистова наслада. Въпреки че когато препуша не ми е особено яко, въпреки че знам колко се тровя. Но ми харесва.

  12. #112
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Хахаха злоба било. Не ми дреме кой от вас колко отвратително ще умре, изобщо даже. Както вие имате право да си пушите, така аз имам право да се възмущавам. Да не говорим, че непушачите имат много повече право, защото без да искат понякога се налага да дишат и те. Сиреч когато ти започнеш да вредиш на мен, тогава става силно моя работа. И не се притеснявай за мен, аз възможности имам достатъчно.

  13. #113

  14. #114
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Хахаха злоба било. Не ми дреме кой от вас колко отвратително ще умре, изобщо даже. Както вие имате право да си пушите, така аз имам право да се възмущавам. Да не говорим, че непушачите имат много повече право, защото без да искат понякога се налага да дишат и те. Сиреч когато ти започнеш да вредиш на мен, тогава става силно моя работа. И не се притеснявай за мен, аз възможности имам достатъчно.
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Като нямат мозък и постоянно ги напира да се правят на големи какички и батковци да си носят последствията. Жалко само, че няма да мога да съм там да се позабавлявам.
    Хич не е злоба, нали? И хич не ти пука кой какво прави, а не спираш да солиш.
    Някъде да съм споменала, че се притеснявам за теб и възможностите ти? Прегледах си мнението 10 пъти и такова нещо не виждам.
    Другото което е, гледам че се опитваш да вкараш номера с пасивното пушене. Извинявай от какво точно се оплакваш? В заведения и затворени помещения вече не се пуши, никой не ти пуши и във врата, е ако ти се буташ по апартаментски сбирки с голям процент пушачи от компанията, това си е твой проблем, никой не те кара насила да се завираш там.
    Ех, български народ (манталитет) проклет, гледайте си вашата паничка, не е толкова трудно.

  15. #115
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    бяло виктори
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  16. #116
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от seek&destroy Виж мнението
    Хич не е злоба, нали? И хич не ти пука кой какво прави, а не спираш да солиш.
    Някъде да съм споменала, че се притеснявам за теб и възможностите ти? Прегледах си мнението 10 пъти и такова нещо не виждам.
    Другото което е, гледам че се опитваш да вкараш номера с пасивното пушене. Извинявай от какво точно се оплакваш? В заведения и затворени помещения вече не се пуши, никой не ти пуши и във врата, е ако ти се буташ по апартаментски сбирки с голям процент пушачи от компанията, това си е твой проблем, никой не те кара насила да се завираш там.
    Ех, български народ (манталитет) проклет, гледайте си вашата паничка, не е толкова трудно.
    Знам, че вас жените ви тресе злоба постоянно, но на мъжете не ни е присъща. Да в момента не се пуши на закрито или поне според закона, защото надали ще си толкова нагла за да кажеш, че пушачите го спазват, особено по нощни заведения/барове/дискотеки, друго нещо което трябва да се изкорени е пушене по дворове на училища, детски градини и т.н. нещо което е забранено, но далеч не се спазва. Като станат тия неща ще спра да "злобея"

  17. #117
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Защо постоянно разделяш дадени черти от характера на човек като "мъжки" и "женски"?

    Наистина си беше злоба твоето. Не може да заявиш "жалко, че не мога да съм там да се позабавлявам" и да твърдиш, че това не е проява на злоба.

    Спори с даден потребител, като не намесваш пола му. Защото, иначе, описваш себе си as a patriarchal white male who refuses to acknowledge his weaknesses.

  18. #118
    Всеки може да пуши или да не пуши това си е личен избор.Факт е че вече доста хора пушили по на 14-15 ги отказват след 2-3 години.

  19. #119
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Защо постоянно разделяш дадени черти от характера на човек като "мъжки" и "женски"?

    Наистина си беше злоба твоето. Не може да заявиш "жалко, че не мога да съм там да се позабавлявам" и да твърдиш, че това не е проява на злоба.

    Спори с даден потребител, като не намесваш пола му. Защото, иначе, описваш себе си as a patriarchal white male who refuses to acknowledge his weaknesses.
    Защото бъркате понятията и не искате да вникнете в това което казвам. От написаното си права само за едно - бял мъж съм

  20. #120
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Защо постоянно разделяш дадени черти от характера на човек като "мъжки" и "женски"?

    Наистина си беше злоба твоето. Не може да заявиш "жалко, че не мога да съм там да се позабавлявам" и да твърдиш, че това не е проява на злоба.

    Спори с даден потребител, като не намесваш пола му. Защото, иначе, описваш себе си as a patriarchal white male who refuses to acknowledge his weaknesses.
    Хах, тъкмо се канех да го напиша.
    Аман от мислене в клишета, бе. Мъже и жени...дрънци. За индивиди говорим тук. С подобно назадничаво мислене аргументацията моментално олеква - "Не злобея, защото злобата не е присъща на мъжете". И кво?
    Идеално вниквам в това и ето ти огромния пропуск - може да не е присъща на твоя пол като цяло, но не означава, че не е присъща на теб. Познавам злобни мъже и с тая си черта слагат доста жени в джоба си.

  21. #121
    Повече от фен Аватара на DeHu
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    457
    Аз не пуша и ми е много неприятно да понасям гадната миризма,която се носи от цигарите на другите,но за съжаление някой път се налага.Всъщност пиша,защото винаги съм се чудила как по-точно става пропушването и бих искала някой тук да ми разясни.Пробвала съм цигара няколко пъти и все ми е било гадно и знам немалко хора,които пропушиха,въпреки че и на тях им беше гадно,ей така да са готини.Та като цяло се чудя дали повечето сте били така или още от първата цигарка знаехте,че няма отказване,защото от това,което виждах в училище и по принцип сред младите около мен,оставам с впечатлението,че хората наистина пропушват от гъзария.На мен не ми дреме кой какво прави със здравето си,въпросът е,че не желая аз да го отнасям заради нетолерантни пушачи.

  22. #122
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от DeHu Виж мнението
    още от първата цигарка знаехте,че няма отказване,
    Няма такова нещо. Всеки, който ти го каже е пропушил от гъзария.

    На мен ми доставяше удоволствие. Нямаше нищо по-хубаво от това да се събудя сутрин и да изпуша една цигара с кафето си. Или пък вечер, към полунощ, на верандата - безценно.

  23. #123
    Бял или ментов Дънхил, като нямам пари бяло Боро десетка, а като искам да се поглезя Black Devil

  24. #124
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    като малък си пуших сам, отвращава ме "гъзарията"

  25. #125
    Голям фен Аватара на one
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    801
    хаха, пуша си и ме боли фара.
    нито преча на непушачи, нито нарушавам "закона" пушейки по заведения.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си